Aizmirstais mākslas fenomens - Latvijas Vēstnesis

Aizmirstais variants

Nedēļa tviterī ar sēnēm un aizmāršīgi aizdotiem miljoniem Tviterapskats: Sēnes un aizmirstais miljons Bez sēnes tu esi nekas, būt bez sēnes ir vēl trakāk nekā aizmirst miljonu.

aizmirstais variants

Ar vai bez miljona un sēnēm - tauta noteikti būtu laimīgāka, ja deputāti tiktu iesaldēti — šī ir tikai daļa no atziņām sociālajos tīklos šonedēļ. Ir pienācis tas gada laiks, kurā visi Latvijas iedzīvotāji dalās trijās grupās — tajos, kam ir baravikas, un tajos, kas bezjēgā izbriduši mežus un neko vairāk par pāris skaistām mušmirēm neatraduši, liek to bildes sociālajos tīklos.

Bijušais frontinieks un izmeklētājs Sergejs Gastevs, sastopoties ar viņam neierasto funkcionāru savstarpējas negodprātīgas izlīdzēšanas problēmu, attālinās no izmeklēšanas darbībām. Centieni atjaunot taisnību viņam gandrīz beidzas ar nokļūšanu aiz restēm. Gastevs nolemj ierobežot savu nodarbi tikai ar romiešu tiesību pasniegšanu neliela apgabala centra universitātē.

Un ir vēl trešā grupa - tie, kuri paši ir sēnes un nekur neiet, neko nemeklē un neatrod. Tā tviterī spriež Vita Dreijere un Gunta Sloga, nedaudz padižojoties ar saviem sēņošanas piedzīvojumiem.

Ieva: — Atceros, kā Artūrs man Ziemassvētkos uzdāvināja kastīti, kurā bija mazas botiņas. Mēs jau kādu laiku bijām dzīvojuši kopā, bijām precējušies… Šī dāvana bija kā zīme, ka Artūrs arī ir gatavs bērniņam. Artūrs: — Es to biju pat aizmirsis. Ieva: — Tas bija ļoti forši.

GuntaSloga Iedzīvotāji dalās trīs grupās - sēņu lasītāji, sēņu ne sa lasītāji un sēnes kas sēž mājās. Ja Tev nav sēņu, Tev nav ar ko lepoties.

 1. На Элли же не обращал внимания, и только отговаривался тем, что еще не созрел, когда через три недели после возвращения она в слезах завела речь о ласках.
 2. Например, в мусорной корзинке или за занавесками".
 3. Не столь напряженному.
 4. Фермер не стал противиться.
 5. Kā katru dienu nopelnīt naudu internetā
 6. Элли умолкла.

Kāpēc neviens nesatraucās par toka bēgļi nolasīs mūsu sēnes? Nav jau kaut kāds Belēviča miljons, ko tā vieglprātīgi var aizmirst. Ministra aizmāršība deklarācijā norādīt miljonu raisa smīnus un ironiju.

aizmirstais variants

Žurnālists Arnis Krauze ariskrauze, lai gan daži viņu nodēvē par sīkumainu knauzeri — jautā: Kā var aizmirst deklarācijā norādīt miljona eiro aizdevumu? Es pat gadiem vēl atceros, kurš man piecīti nav atdevis.

aizmirstais variants

Bija piemirsušies. Belēvičs gan jau arī priecīgs, ka atradās tā naudiņa.

Dažādie Liepājas nami

Varbūt ministram vajag kādu mobilo aplikāciju — miljonu atgādinātāju, kas neganti pīkst ik reizi, kad jāaizpilda deklarācija. Par naudu paturpinot — šonedēļ bija aktuāls arī deputātu algu iesaldēšanas jautājums.

aizmirstais variants

Pēc likumiem pienākoties palielinājums, bet, kā tagad populāri, vajagot, lai ir solidāri ar tiem, kuriem neko nepaaugstinās. Saeimas spīkere tādēļ rosina algas solidāri iesaldēt. Daļa sauc — tas ir populisms, vienkārša un lēta izpatikšana tautai. Bet žurnāliste Baiba Strautmane indīgi piedāvā vēl vienu variantu, kā Saeima varētu iepatikties tautai -  vismaz daļu deputātu varētu iesaldēt kopā ar algām, bet Voldemārs Burģis ir atradis tautai vēl populistiskāku aizmirstais variants neapšaubāmi iedarbīgāku atalgojuma reformu.

Satura rādītājs

Aizmirstais variants tviteri par savstarpēju apvainojumu un rēķinu kārtošanas platformu izvēlējušies arī Nacionālās apvienības un priekšlikuma iesniedzēju partijas - Latvijas reģionu apvienības - deputāti.

Īpaši neiedziļinoties politiķu kašķos un centienos vākt vēlētāju plusiņus — varbūt kādai partijai noder Aizmirstais variants Antropova rusantro sarkastiskā ideja - Ņemot vērā, ka teroristi izmanto pašnāvnieka jostas un mugursomas, Saeimai vajadzētu aizmirstais variants par virsdrēbju un somu aizliegšanu.

 • Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.
 • Aizmirstais pragmatisms / Diena
 • Nepabeigtas PSRS ēkas. Aizmirstais komunisma simbols
 • Tviterapskats: Sēnes un aizmirstais miljons / Raksts / omitovo.com
 • Nepabeigtas PSRS ēkas.

Ņemot vērā, ka teroristi izmanto pašnāvnieka jostas un mugursomas, Saeimai vajadzētu padomāt par virsdrēbju un somu aizliegšanu. Tāpat jau vairs cilvēki nesaprot un neatšķir, vai tas tviterī ir īstais Iesalnieks vai parodijkonts.

Vestard Shimkus - Dreamscapes. Nine Etudes for piano

To šonedēļ jau nesaprot pat žurnālists Ivo Leitāns, citējot Iesalnieka reakciju tviterī uz savas partijas biedres kultūras ministres teikto, ka pēc iespējas ātrāk jāapgūst bēgļu uzņemšanai un integrācijai paredzētā Eiropas nauda, lai labāk sagatavotos šai problēmai. Tieši pretēji, tviterī aizmirstais variants sauc Jānis - jo lēnāk apgūsim migrantiem domātos fondus, jo mazāka būs mūsu kapacitāte un attiecīgi migrantu.

 • Боже мой, как мне надоели эти проклятые заботы.
 • Kā es Briseli ieņēmu. Pirmā epizode. Aizmirstais. – omitovo.com
 • Aktieris Artūrs Dīcis: Ar laiku viss grūtais aizmirstas — Santa
 • Однажды их обнаружили в компенсационном баке прыгающими на гамаках, словно бы на батутах.

Eleganta loģika, gluži kā daudziem domas gigantiem, Krievijas politiķiem, vērtē Arvis Villa Skepse - jo sliktāk mēs dzīvosim, jo labāk mums Samaziniet savas problēmu risināšanas spējas un problēma arī pati samazināsies.

Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vadība Kā es Briseli ieņēmu.

Ziņot par kļūdu.