Brīvdienu salāti "Maigums" - budžeta variants

Budžeta variants.

Saturs

  peļņa internetā kā tirgotājs bez ieguldījumiem

  Sūtīt e-pastā Viņš norādīja, ka FM vadībā un Budžeta departamentā "daudzi ir amatos 15 un 20 gadus", bet tas acīmredzami sekmē stagnāciju un motivācijas zudumu, kas izpaužas arī darbā ar valsts budžeta projektu.

  Vaicāts, vai domā, budžeta variants būtu nepieciešama arī paša finanšu ministra Jāņa Reira JV nomaiņa, Feldmans atbildēja, ka "kopumā situācija ir sarežģīta, jo mēs atrodamies ārkārtējā situācijā". No viņa teiktā bija noprotams, ka JKP neuzstās uz Reira nomaiņu vien tādēļ, lai Covid krīzes laikā neradītu valdībā nestabilitāti.

  kā nopelnīt minimālu naudu

  Arī jautājumā par atbalstu nākamā gada valsts budžetam JKP sola "ievērot spēles noteikumus", budžeta variants to darīs citi koalīcijas partneri, kā rezultātā budžets varētu tikt pieņemts tāds, kāds tas ir budžeta variants. Šajā kontekstā politiķis pauda viedokli, ka Ministru prezidents Krišjānis Kariņš JVfinanšu ministrs Reirs un viņu politiskais spēks izmanto ārkārtējo situāciju, lai "ietu uz visu banku ar šo budžeta projektu".

  nopelnīt daudz lielu naudu

  Tomēr, ja nebūtu ārkārtējās situācijas, kritika par valsts budžeta plānu būtu krietni asāka, izteicās Feldmans. Kā ziņots, Saeimā galīgajā lasījumā izskatot nākamā gada valsts budžeta projektu, JKP deputāti vairākkārt pauduši kritiku par to.

  binārās opcijas, kas ir viens pieskāriens

  Citi šobrīd lasa.