Aktuālie dati

Darbnīcas iespējas

Radošās darbnīcas "Taisām Kino Kopā"

Valmierā koprades darbnīcā uzņēmēji var testēt jaunu produktu izveidi ar modernām iekārtām 2. Šī darbnīca izveidota Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas telpās, līdz ar to arī skolas audzēkņiem dodot iespēju izmantot tajā esošās, modernās tehnoloģijas.

kā ātri nopelnīt naudu bitēm

Divi 3D printeri. Tad mums ir šūšanas stacijas.

kā ir izdevīgi nopelnīt naudu

Koprades darbnīcas atrašanās vieta Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolā nav izraudzīta nejauši. Kā stāsta skolas direktore Inese Mētriņa, līdz šim skolas audzēkņiem nebija īsti iespējas realizēt praksē to, ko apgūst mācību procesa laikā.

  1. "Ну, этих-то я больше не увижу", - решила Николь, выслушав прощальный крик замыкающей шествие птицы.
  2. Tirdzniecības likuma jaunākās ziņas
  3. Radošās darbnīcas "Taisām Kino Kopā" | Visas iespējas
  4. Darbnīcas izglītības iestādēs | PUMPURS
  5. Fonds "Iespēju tilts" - Specializētās darbnīcas galerija

Un svarīgi ir - būs sadarbība audzēknim ar jauno uzņēmēju. Mūsu audzēkņiem ir gana labas, profesionālas prasmes, lai viņi varētu būt kā atbalsta cilvēki šiem jaunajiem uzņēmējiem. Skolas direktore arī stāsta, ka šobrīd darbnīcā esošās iekārtas ir tikai daļa no te paredzētā un šīs iespējas vēl tiks papildinātas.

kā nopelnīt naudas iespējas

Mums plāns ir veidot mazu kokapstrādes darbnīcu, lai jaunais uzņēmējs, arī mūsu audzēknis saprot, kas ir koks, ko ar koku var izdarīt. Kokam ir jābūt noteikti šajā darbnīcā, jo koks ir viens no mūsu pamatresursiem Latvijā. Tad mums ir arī metālapstrādes darbnīca, ko mēs arī esam ieguvuši jau savā īpašumā. Protams, iekārtas šajā darbnīcā būs pieejamas arī uzņēmējiem un būtībā arī ikvienam valmierietim.

Valmierā koprades darbnīcā uzņēmēji var testēt jaunu produktu izveidi ar modernām iekārtām

Uzņēmējs Kaspars Urbāns, kurš izstrādā sportistu viena pieskāriena opciju tirdzniecības stratēģija sistēmu, vērtē, ka arī viņa uzņēmums izmantos te sniegtās iespējas.

Daļa no iekārtām mums ir pašiem, bet šeit ir daudz plašākā klāstā un krietni precīzākas un kvalitatīvākas.

Kad labi pastrādāts, te pat laukā vilina egļu rindu labirints, šaušana ar loku, šūpoles un pikniks pie ugunskura. Pie mums ir izveidotas divas darbnīcu telpas — kokamatniecības un rokdarbu darbnīcas. Šeit varam kopīgi pastrādāt mazās un lielākās grupiņās. Darbosimies ar dažādiem instrumentiem un materiāliem.

Jāņem vērā darbnīcas iespējas nav jau tikai iekārtas svarīgas, svarīgi ir arī cilvēki, kuri māk ar viņām apieties. Viena lieta ir 3D printeris, otra lieta ir personāls, kurš spēj uzzīmēt 3D modeļus kvalitatīvi un uzzīmēt dizainu kā tādu. Un viņi labprāt savas idejas attīstītu, bet šādu [prototipu] mājās uzbūvēt ir gaužām dārgi un nesamērīgi.

IESPĒJU DARBNĪCA, SIA

Varbūt viņam vienreiz vajag jaut ko izprintēt uz 3D printera, korpusu vai stiprinājumu, ko viņš nevar veikalā atrast, tad atnāc, izprintē un turpini attīstīt savu ideju.

Tā mērķis ir veicināt uzņēmējdarbību. Kad cilvēki darbojas kopā vienā telpā, viņi sapazīstas, tad viņi apmainās ar idejām, un tad darbnīcas iespējas vidēs parasti rodas forši projekti, jaunas biznesa idejas.

Profesiju nedēļa Brocēnu vidusskolā

Tas ir pamats, kāpēc tas ir vajadzīgs. Interese par jaunizveidoto koprades darbnīcu jau ir visai liela.

SIA "IESPĒJU DARBNĪCA"

Viņi te varēs darbnīcas iespējas prototipus veidot. Ir bijusi interese no cilvēkiem, kā mēs viņus saucam, entuziastiem.

Darbnīcas izglītības iestādēs Darbnīcas izglītības iestādēs Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. Lai nodrošinātu atbalstu PMP prevencijas sistēmas izveidei un pilnveidotu profesionālās kompetences attīstības bāzi darbā ar PMP riska grupu, tiek nodrošinātas darbnīcas izglītības iestādēs. Veids: grupu. Ilgums: Vienas darbnīcas saturs tiek īstenots 3 moduļos, katrs modulis 4 stundas. Mērķis: veicināt PMP problēmsituāciju apzināšanos un rosināt to dziļāku izpēti un sasaisti ar citiem bērna labizjūtu izglītības iestādē, ģimenē darbnīcas iespējas sociālajā vidē noteicošiem aspektiem.

Man ir arī prieks, ka vairāku apkārtējo novadu pašvaldības interesējas. Koprades darbnīcas iespēju piedāvājums tiks vēl papildināts.

ātri nopelnīt video kursu

Un jau šobrīd tiek meklēti ceļi finansējuma piesaistei, lai iegādātu jaunas iekārtas. Un, ja būs pieprasījums, arī telpas varētu tikt paplašinātas.

Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram! Ziņot par kļūdu.