Iepazīstiet funkcijas

Dinamisks variants. V60. Piedzīvojums. Uz mūžu.

Saturs

  skandināvijas tirdzniecība

  Attēlotās īpašības var nebūt standarta vai pieejamas visiem stiliem un motora variantiem. Saglabājiet savu pozīciju Jūsu Volvo raidīs vieglu vibrāciju caur stūres ratu un palīdzēs jūs novirzīt atpakaļ uz joslas centru, ja netīši novirzīsities no tās.

  ir samazinājies procentuālais daudzums par binārajām opcijām

  Uzņemties atbildību Elektrodzinējs un benzīna motors harmoniski sadarbojas nepārspējamajā plug-in hibrīda SUV, lai samazinātu izplūdes gāzu daudzumu, nodrošinātu lielāku vilkmi un jaudu.

  Saņemiet atbalstu Autovadītāja palīdzība, izmantojot trauksmes signālu, ļauj viegli atrast ceļu no problemātiskas vietas, izmantojot brīdinājumus par tuvošanos transportlīdzekļiem un automātiskās bremzes par nenovēršamām sadursmēm.

  binārās opcijas ar paypal

  Nodrošiniet savu vietu Četras augstas izšķirtspējas kameras sniedz jums ° skatu uz stāvvietu no putna lidojuma, lai dinamisks variants varētu droši iebraukt dinamisks variants šaurā vietā un izbraukt no tās.

  Uzlieciet latiņu Lai iegūtu maksimālu komfortu, braukšanas prieku un efektivitāti - izvēlieties braukšanas režīmu ar aktīvo pneimatisko piekari, kas automātiski paaugstina vai pazemina XC60 SUV reāllaikā.

  par opciju

  Personīgs pieskāriens Iepriekš sasildiet, atvēsiniet un veiciet citas darbības - pārvaldiet savu telpu, pirms atrodaties tajā, ar vienkāršu pieskārienu Volvo On Call lietotnē. Atvērtas debesis Panorāmas jumts ar atvērtu un slīpu lūku ļauj baudīt ārtelpu.

  Atvērtas debesis pa rokai.

  viena tendenču līnija

  Apskatiet tuvāk.