Augšējā izvēlne

Iespējas profesionāļiem

iespējas profesionāļiem

Festivāls pulcēs ievērojamu skaitu gan Latvijas, gan ārvalstu studentu, lai kopīgā pasākumā smeltos iedvesmu un radītu jaunas sadarbības iespējas, kā arī sniegtu jaunajiem profesionāļiem instrumentus sava biznesa uzsākšanai. Šī gada festivāla virstēma - "Jaunā realitāte", akcentējot mainīgo un neprognozējamo vidi, kurā iespējas var atrast ikviens.

iespējas profesionāļiem

Kārlis Kivlenieks, LU studentu Biznesa inkubatora vadītājs: "Par spīti tam, ka dažas nozares ir cietušas no vīrusa radītās krīzes, vairākās jomās varam redzēt, ka daudzus uzņēmumus esošā situācija ir stimulējusi radīt jaunus produktus un pielāgot jau esošos, pavirzot to attīstību vairākus gadus uz priekšu. Studentiem un jaunajiem profesionāļiem ir jāizmanto šis laiks un jāuzdrīkstas realizēt savas idejas, jo tieši šādos apstākļos rodas nākamie veiksmes stāsti.

iespējas profesionāļiem

Šī gada festivāls nodrošinās lielisku platformu, lai iespējas profesionāļiem no visas Baltijas tiktos vienuviet, mācītos no citu pieredzes un saņemtu atbalstu savu ideju realizēšanai! Iespējas profesionāļiem gaidāmas īpaši studentiem, jaunajiem profesionāļiem un pētniekiem sagatavotas praktiskās nodarbības, diskusijas, virtuālā izstāžu zona un daudz kas cits.

iespējas profesionāļiem

Tēmu fokusā - jaunu iespēju rašanās krīzes apstākļos, attālinātā dzīve, medicīna, pārtika, kosmoss, IT u. Festivāls norisināsies virtuālā formātā un dalība tajā ir bez maksas. Konkursa kopējo pieejamo finansējumu plānots sadalīt starp vislabāk attīstītajām un dzīvotspējīgākajām biznesa idejām, kas tiks prezentētas festivāla "Icebreakers'20" noslēgumā.

University of Latvia 2018

Visus ziedojumus administrē LU fonds. Arī lielākās Lietuvas universitātes atbalsta festivāla norisi un iesaistās tā satura veidošanā - Kauņas Tehnoloģiskā universitāte, Viļņas Universitāte un Vītauta Dižā Universitāte.

iespējas profesionāļiem

Māra Birzniece Seko līdzi Icebreakers jaunumiem Facebook un pievienojies nākošajam festivālam!