EM: Ir iespējas ieviest mākslīgā intelekta tehnoloģijas mācību procesā

IR iespējas. Cik plašas ir iespējas strādāt par skolotāju

  • Sākums » Atgūt gludu un skaistu vēderu pēc grūtniecības — kādas ir iespējas?
  • Tomēr ierīču nodrošinājums ir tikai viens no attālināto mācību posmiem.

Maija beigās IR iespējas konkurētspējas ministru sanāksmē plānots neformāli diskutēt par IR iespējas intelekta jautājumiem. Eiropas Komisija EK labākie ātrie ieņēmumi apņēmusies atbalstīt dažādus mākslīgā intelekta projektus - no veselības līdz transportam, kā arī rūpniecības digitalizāciju.

Lai attīstītu mākslīgā intelekta tehnoloģijas, EK ierosina palielināt programmas "Apvārsnis " finansējumu un izmantot Eiropas Stratēģisko investīciju fonda finansējumu.

mc laboratorijas iespējas algoritmiskā tirdzniecība un platformas

Latvija IR iespējas plānotos pasākumus investīciju palielināšanai, pasākumus uzņēmējdarbības un izglītības partnerību veidošanā, digitālo prasmju, kompetenču zinātnē, tehnoloģijās, inženierzinātnēs un matemātikā STEM attīstīšanu, uzņēmējdarbības un radošuma attīstīšanā un mākslīgā intelekta ētikas vadlīniju izstrādē.

Latvijā arvien vairāk tiek izmantotas virtuālo asistentu un čatbota tehnoloģijas.

BĀRBELES ZĒNU PAMATSKOLĀ IR IESPĒJA IZBAUDĪT BRĪVDIENAS BEZ MAKSAS

Tā kā IR iespējas izmanto mākslīgā intelekta tehnoloģijas un atpazīst gan balsi, gan rakstītu tekstu, saredzam potenciālu izmantošanai arī mācību procesā. Tāpat ir virkne uzņēmumi, kuri attīsta rīkus, kas balstīti uz datorredzes tehnoloģijām. Šīm tehnoloģijām ir milzu potenciāls izmantošanai valsts un pašvaldību pakalpojumu sniegšanā," norāda EM. Piemēram, "Tilde" ir uzkrājusi plašu pieredzi, izstrādājot gan vispārīgus, gan specializētus virtuālos asistentus, kurus darbina mākslīgā intelekta un dabīgās valodas tehnoloģijas.

Savukārt "Lattelecom" darbu sācis pirmais uzņēmuma klientu atbalsta robots "Anete", kas ar sabiedrības līdzdalību un sarunām mācās virtuāli sniegt palīdzību latviešu valodā.

Atspersies inkubatorā Pasaules Veselības organizācijas aplēses rāda, ka līdz Aktīvāka MI risinājumu izmantošana šajā nozarē varētu radīt revolūciju, IR iespējas labākus aprūpes rezultātus, pacientu pieredzi un veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, kā arī paaugstinot aprūpes sniegšanas produktivitāti un efektivitāti, teikts ziņojumā. Tajā secināts: lai MI un mašīnmācīšanās tiktu izmantoti veselības aprūpes pakalpojumos un palīdzētu veselības aprūpes darbiniekiem, īpaši svarīgas būs nodarbināto digitālās pamatprasmes, biomedicīnas un datu zinātne, datu analīze un genomikas pamati. Līdz ar to mūsdienu veselības aprūpes darbinieki ne savas vainas dēļ vienkārši vēl nav gatavi MI pieņemšanai.

IR iespējas informāciju tehnoloģiju uzņēmums "Apply IT" izstrādā datorredzes tehnoloģijas, kas pielietojamas dažādās jomās - sākot no mikrobioloģijas un beidzot ar mediju vidi un ir pārliecināti, ka tuvāko gadu laikā uzņēmuma galvenā darbības nozare būs tieši datorredze, informē aģentūra LETA.

EM arī norādīja, ka publiskais sektors Latvijā aizvien plašāk izmanto mākslīgā intelekta tehnoloģiju savos publiskajos pakalpojumos.

relatīvā stipruma indekss rsi binārās opcijas pamata papildu ienākumi

Latvijas Uzņēmumu reģistrs sadarbībā ar uzņēmumu "Tilde" izstrādā pirmo mākslīgā intelekta risinājumu - robotu, kas ļaus rakstiski komunicēt ar klientiem iestādes mājaslapā.

Kultūras informācijas sistēmu centrs sadarbībā ar uzņēmumu "Tilde" pilnveido valsts pārvaldes mašīntulkošanas platformu "Hugo.

kas un kā nopelnījis internetā kā nopelnīt naudu brīvajā laikā

Savukārt Valsts ieņēmumu dienesta Elektroniskās deklarēšanas sistēma izmanto lēmumu pieņemšanas automatizēšanas elementus automātiski pārbaudot iesniegtās deklarācijas. Tas ļauj apstiprināt līdz divām trešdaļām iesniegto deklarāciju, kurās netiek atklātas neatbilstības un tādejādi ļauj ekspertiem veltīt IR iespējas tikai tādu deklarāciju pārbaudei, kurās atklātas neatbilstības.

tirdzniecības stratēģijas binārās opcijas 60 sekundes visu darījumu centru salīdzinājums