Palīdzības ceļvedis | Opciju izvēlnes lietošana

Izvēlnes opcija

izvēlnes opcija

Atveriet vietni reportaproblem. Pierakstieties ar savu Apple ID un paroli.

izvēlnes opcija

Tiek parādīts nesen veikto pirkumu saraksts. Ja neesat pārliecināts, par ko no jums iekasēta maksa, bet zināt precīzu summu, meklējiet šo summu.

Persona izvēlnes opciju pielāgošana, ar peles labo pogu uz kontaktpersonas e-pasta ziņojumā

Ja rodas problēma saistībā ar kādu iegādāto preci, izmantojiet šo tīmekļa vietni, lai par problēmu ziņotu uzņēmumam Apple. Lai skatītu maksu par senāk veiktiem pirkumiem, iespējams, ir jāaplūko pirkumu vēsture  lietotnē Settings Iestatījumi  vai  pakalpojumā App Store. Iespējams, jums vajadzēs pierakstīties. Pieskarieties opcijai Purchase History Pirkumu vēsture. Tiek parādīta jūsu pirkumu vēsture.

Kā noņemt CRC SHA iespēju no Windows 10 konteksta izvēlnes

Ja vēlaties skatīt pirkumus, kas veikti pirms vairāk nekā 90 dienām, pieskarieties opcijai Last 90 Days Pēdējās 90 dienas un atlasiet citu datumu diapazonu. Uzziniet, kā rīkoties,  ja neredzat meklēto preci  vai  redzat neparedzētus maksājumus. Pirkumu vēstures skatīšana datorā Atveriet lietotni Music vai pakalpojumu iTunes.

Ekrāna augšdaļā esošajā izvēļņu joslā izvēlieties opciju Account Konts un noklikšķiniet uz View My Account Skatīt manu kontu.

App Store, iTunes Store un citu veikalu pirkumu vēstures skatīšana

Blakus nesenākajam pirkumam noklikšķiniet uz See All Skatīt visus. Atrodiet preci.

Var paiet kāds laiks, līdz tiek parādīta jūsu pirkumu vēsture. Ja vēlaties redzēt pirkumus, kas veikti vairāk nekā pirms 90 dienām, noklikšķiniet uz Last 90 Days Pēdējās 90 dienas un atlasiet datumu diapazonu.

Rīcība gadījumā, ja pirkumu vēsturē nevarat atrast preci Ja nevarat atrast meklēto preci, pirms sazināšanās ar Apple izmēģiniet tālāk minētās darbības.

Kopēšanas izvēlnes opcijas

Noskaidrojiet, vai preci izvēlnes opcija kāds ģimenes loceklis Ja izmantojat funkciju Family Sharing Koplietošana ģimenējūsu pirkumu vēsturē tiek parādīti pirkumi, ko veicāt, izmantojot savu Apple ID, bet neredzēsiet citu ģimenes locekļu pirkumus. Lai redzētu citu ģimenes locekļu pirkumus, pierakstieties, izmantojot viņu Apple ID.

Lai kontrolētu, ko bērni pērk savās ierīcēs,  ieslēdziet funkciju Ask to Buy Jautāt, lai iegādātos.

izvēlnes opcija

Pārbaudiet, vai iegādājāties preci, izmantojot citu Apple ID Ja pirkumu vēsturē neredzat preci, iespējams, pirkuma veikšanas laikā bijāt pierakstījies ar citu Apple ID. Pierakstieties ar atbilstošo Apple ID, lai pārbaudītu, vai norēķini par jūsu pirkumiem veikti šajā kontā. Pierakstieties ar Apple ID. Rīcība gadījumā, izvēlnes opcija pamanāt neatpazītus pirkumus vai neparedzētus maksājumus Ja neatceraties, ka iegādājāties pirkumu vēsturē norādītās preces, pārbaudiet, vai tās nav iegādājies kāds cits, kurš izmanto jūsu ierīci, piemēram, izvēlnes opcija loceklis.

Ja joprojām nepieciešama palīdzība,  sazinieties ar Apple atbalsta dienestu.

Persona izvēlnes opciju pielāgošana, ar peles labo pogu uz kontaktpersonas e-pasta ziņojumā Korporācijas Microsoft nodrošināts saturs Attiecas uz: Microsoft Office Outlook Mēs vēlamies sniegt jums jaunāko palīdzības saturu jūsu valodā tik ātri, cik iespējams. Šī lapa tika automātiski tulkota un var saturēt gramatikas kļūdas vai neprecizitātes. Mēs vēlamies, lai šis saturs būtu jums lietderīgs.

Ja saņēmāt aizdomīgu e-pasta paziņojumu par pirkumu, iespējams, uzņēmums Apple nav sūtījis šo e-pasta ziņojumu un tas nenorāda faktisko iekasēto summu no jūsu konta. Uzziniet, kā identificēt īstus App Store vai iTunes Store e-pasta ziņojumus. Veikala pieejamība un funkcijas var mainīties atkarībā no valsts vai reģiona. Uzziniet vairāk izvēlnes opcija savā valstī vai reģionā pieejamo saturu.

Izkārtojuma izvēlnes opcijas

Informācija par produktiem, kuru ražotājs nav izvēlnes opcija Apple, vai neatkarīgām tīmekļa vietnēm, kuras uzņēmums Apple nekontrolē un nav testējis, ir sniegta bez ieteikumiem un apstiprinājuma. Apple neuzņemas nekādu atbildību par trešo pušu tīmekļa vietņu vai produktu izvēli, darbību vai izmantošanu.

Apple nepauž nekādu viedokli attiecībā uz trešo pušu tīmekļa vietņu precizitāti vai uzticamību. Sazinieties ar nodrošinātājulai saņemtu papildinformāciju. Publicēšanas datums:.