Varbūt sievietes mācās par daudz?

Kursa sieviete. PAKALPOJUMI

Saturs

  Radīt studentiem izpratni par sievietes dzimumsistēmas fizioloģiju, sievietes uztura īpatnībām dažādos sievietes dzīves periodos. Priekšzināšanas Cilvēka anatomija un fizioloģija, patoloģija, iekšķīgo slimību un ķirurģijas pamati.

  kā nopelnīt naudu ar atsauksmēm

  Rezultāti Zināšanas Studiju kursa apguves rezultātā studenti iegūst zināšanas par sievietes dzimumsistēmas fizioloģiju; par uztura lomu dažādos sievietes dzīves periodos; iegūst zināšanas par dažādu uztura ierobežojumu, anoreksijas, bulīmijas ietekmi uz sievietes veselību; iegūst zināšanas par uztura rekomendācijām kursa sieviete, fizioloģisku dzemdību periodā, pēcdzemdību periodā; uztura rekomendācijām pirms un pēc operāciju periodā; par sievietes uzturu osteoporozes profilaksē.

  Prasmes Prot sastādīt un sniegt rekomendācijas sievietēm grūtniecības plānošanas, grūtniecības laikā; Prot sastādīt un sniegt uztura rekomendācijas sievietēm pirms un pēc dzemdībām; pirms un pēc operācijas periodā; Sniegt uztura rekomendācijas, metabolā sindroma, policiklisko olnīcu sindroma gadījumā; sniegt uztura rekomendācijas sievietei dažādos dzīves posmos.

  video par bināro opciju tirdzniecību bez indikatoriem

  Kompetences Var sastādīt pilnvērtīgu un sabalansētu ēdienkarti sievietei grūtniecības plānošanas laikā; Var sastādīt ēdienkarti sievietei grūtniecības laikā, dzemdību laikā, pirms un pēc operācijas laikā; Var sastādīt kursa sieviete un sabalansētu ēdienkarti sievietei laktācijas periodā; Var konsultēt sievietes par uztura īpatnībām dažādos sievietes kursa sieviete posmos.

  Plānojums Plānošanas periods

  strādāt internetā, cik viņi nopelna