Veidosim 21. gadsimta latviešu valodu visi kopā.

Marķiera simbols

Saturs

Section 5

Mainīt krāsu un līnijas biezumu ciparrokraksta vilkumus programmā Marķiera simbols darbam ar Windows 10 Mainīt krāsu un līnijas biezumu ciparrokraksta vilkumus programmā OneNote darbam ar Windows 10 OneNote darbam ar Windows 10 Vairāk Mazāk Piezīme. Šī lapa ir tulkota automatizēti, un tajā var būt gramatiskas kļūdas un neprecizitātes.

iespējas no 100 USD

Mūsu nolūks ir šo saturu padarīt jums noderīgu. Vai lapas lejasdaļā varat mums pavēstīt, vai informācija jums noderēja? Ērtai atsaucei šeit ir šis raksts angļu valodā. Programmā OneNote darbam ar Windows 10, varat izvēlēties krāsu un līnijas biezumu jauno un esošo ciparrokraksta vilkumus, zīmējot vai rokraksta piezīmes.

kā nopelnīt naudu tiešsaistē, pārlūkojot

Krāsu un līnijas biezumu jaunu ciparrokraksta vilkumus marķiera simbols Cilnē Zīmēt noklikšķiniet vai pieskarieties pildspalvas vai marķierako vēlaties izmantot, noklikšķiniet uz — lejupvērstā bultiņa, kas tiek parādīta blakus atlasi un pēc tam atlasiet vēlamo rokraksta krāsa.

Noklikšķiniet uz vai pieskarieties marķiera simbols - simbols, cik bieži vien vēlaties, lai samazinātu pildspalvu vai marķieri biezumu.

pelnīt naudu internetā likumīgi bez ieguldījumiem

Zīmējiet vai ar roku rakstīt piezīmes uz ekrāna. Krāsu un līnijas biezumu esošo ciparrokraksta vilkumus iestatīšana Ja vēlaties mainīt krāsu marķiera simbols līnijas biezumu ciparrokraksta vilkumus, kas jau esat uzzīmējis, jūs varat viegli veikt pielāgojumus. Cilnē Zīmēt noklikšķiniet uz Laso atlases rīku, lai atlasītu visas esošās tintes vilkumu vai vilkumuskuru krāsas vai biezuma, kuru vēlaties pielāgot.

Nozīmi parasti var apzīmēt un burtiski, kā arī nozīmēt un ierosināt, vai netieši norādīt. Simbols darbojas kā apzīmētas nozīmes apzīmējums: zīme, kas apzīmē kaut ko papildus, nevis pati par sevi. Piemērs ir krusts, kas simbolizē kristīgās idejas un vērtības. Tomēr visās lietās konteksts ir svarīgs.

Noklikšķiniet uz vai pieskarieties pildspalvas vai marķierako vēlaties izmantot, noklikšķiniet uz — lejupvērstā bultiņa, kas tiek parādīta blakus atlasi, un pēc tam veiciet kādu no šīm darbībām: Noklikšķiniet, lai atlasītu vēlamo rokraksta krāsa.

Vai nepieciešama papildu palīdzība?

binārās opcijas pārskata iq iespēju