Izgriešana, kopēšana un ielīmēšana

Opcija Enter

Lodziņā virziens norādiet, kura blakus esošā šūna kļūst aktīva. Virzienu     Izveido blakus esošo šūnu nākamajā aktīvajā šūnā pēc tam, kad nospiežat taustiņu ENTER pašreizējā aktīvajā šūnā.

opcija Enter bitcoin cardano algoritms

Automātiska decimāldaļas punkta ievietošana     Atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, lai pēc noklusējuma tiktu parādīts skaitlis ar decimāldaļu punktiem.

Vietas     Lodziņā vietas ievadiet decimāldaļu skaitu, lai norādītu, kur Microsoft Office Excel automātiski novieto decimālzīmi skaitļos, kas tiek ievadīti kā konstantes darblapā.

Pozitīvs skaitlis novieto decimālzīmi pa kreisi.

Ja lodziņš vietas ir atstāts tukšs vai tiek iestatīts uz 0 nulledecimālzīme ir jāievada manuāli. Lai ignorētu šo opciju, ievadiet šūnā decimālzīmi, kad rakstāt skaitli. Iespējot aizpildīšanas turi un šūnas vilkšanu un nomešanu     Atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, lai pārvietotu šūnas un datus un kopētu tos.

 • Николь осторожно выскользнула из постели и отправилась к шкафу, чтобы одеться.
 • А что означает последнее сочетание.
 • Source of omitovo.com - Scholars Workplace - Getty Stash
 • Конечно, с моей стороны это была такая глупость.

Ja šī opcija ir atlasīta, varat arī vilkt aizpildīšanas turi, lai kopētu datus un aizpildītu blakus esošās opcija Enter ar datu sēriju. Brīdinājums pirms šūnu pārrakstīšanas     Tiek parādīts ziņojums, ja nometīsiet šūnas virs citām šūnām, kurās ir dati. Rediģēšanas atļaušana tieši šūnās     Atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, lai iespējotu rediģēšanu šūnā, veicot dubultklikšķi uz šūnas, nevis rediģējot šūnu saturu formulu joslā.

Datu diapazona formātu un formulu paplašināšana     Atlasiet, lai automātiski formatētu jaunus vienumus, kas pievienoti saraksta beigās, lai tie atbilstu pārējā saraksta formātam.

App Store un iTunes dāvanu kartes izmantošana

Tiek kopētas arī katrā rindā atkārtotās formulas. Lai to pagarinātu, formātiem un formulām ir jāparādās vismaz trīs no piecām pēdējām rindām, kas atrodas pirms jaunās rindas. Iespējot automātisko procentu ievadi     Atlasiet, lai reizinātu ar visus skaitļus, kas ir mazāki par 1, kurus ievadāt šūnās, kas formatētas procentuālajā formātā.

Notīriet šo izvēles rūtiņu, lai reizinātu ar visi skaitļi, kas tiek ievadīti šūnās, kas formatētas procentuālajā formātā, ieskaitot skaitļus, kas ir vienādi vai lielāki par 1. Iespējot šūnu vērtību automātisko pabeigšanu     Pabeidz teksta ierakstus, ko sākat rakstīt datu opcija Enter.

Analīze un formatēšana

Ja daži pirmie burti, ko ierakstāt, attiecas uz esošu ierakstu atbilstošajā kolonnā, programma Excel aizpilda atlikušo tekstu. Tālummaiņa uz ruļļa ar IntelliMouse     Ja jums ir Microsoft IntelliMouse rādītājierīce, ritenītis tiek iestatīts uz tālummaiņu, nevis ritināt darblapā opcija Enter diagrammas lapā.

Brīdinājums lietotājam, opcija Enter notiek potenciāli laikietilpīga darbība     Atlasiet, vai vēlaties saņemt paziņojumu, ja operācija ietekmē lielu šūnu skaitu un tas var aizņemt ilgu laiku. Ja tiek ietekmēts šis šūnu skaits tūkstošos     Ļauj norādīt maksimālo to šūnu skaitu, kuras ietekmē darbība, nesaņemot paziņojumu. Ja tiek ietekmēts vairāk šūnu nekā maksimālais šūnu skaits, jūs saņemat paziņojumu.

Noplēsiet vai viegli noskrāpējiet uzlīmi dāvanu kartes aizmugurē, lai atsegtu 16 ciparu kodu, kas sākas ar burtu X.

Sistēmas atdalītāju lietošana     Atlasiet, lai lietotu noklusējuma decimāldaļu un tūkstošu atdalītājus. Notīriet, lai ievadītu alternatīvus atdalītājus.

opcija Enter kādi ir bināro opciju aktīvi

Decimāldaļu atdalītājs     Lai mainītu noklusējuma opcija Enter atdalītāju, notīriet izvēles rūtiņu izmantot sistēmas atdalītājus, lodziņā Decimāldaļas atdalītājs atlasiet noklusējuma atdalītāju un pēc tam ierakstiet atdalītāju, ko vēlaties izmantot.

Tūkstošu atdalītājs     Lai mainītu noklusējuma tūkstošu atdalītāju, notīriet izvēles rūtiņu Lietot sistēmas atdalītājus, lodziņā tūkstošu atdalītājs atlasiet noklusējuma atdalītāju un pēc tam ierakstiet atdalītāju, ko vēlaties izmantot.

Izgriešana, opcija Enter un ielīmēšana Rādīt ielīmēšanas opciju pogas.

opcija Enter kā nopelnīt naudu par bināro opciju video stratēģijām

Atlasiet, lai programma Excel automātiski rādītu dialoglodziņu ar īpašām opcijām, kad ielīmējat, piemēram, tikai formatējumu un savienotu šūnas. Poga Rādīt ievietošanas opcijas     Atlasiet, lai programma Excel automātiski rādītu dialoglodziņu ar īpašām opcijām, kad ievietojat šūnas, rindas vai kolonnas, piemēram, formatējumu kā iepriekškā arī notīriet formatējumu.

 • Office Tab
 • Analīze un formatēšana programmā Excel Automātiska kolonnas aizpildīšana, izmantojot zibenīgo aizpildījumu Piemēram, automātiski aizpildiet kolonnu Vārds no kolonnas Vārds un uzvārds.
 • Analīze un formatēšana programmā Excel - Excel
 • Теперь ситуация усложнилась.

Ievietoto objektu izgriešana, kopēšana un kārtošana ar vecāku šūnām     Saglabā grafikas objektus, pogas, tekstlodziņus, zīmētos objektus un attēlus kopā ar tām saistītajām šūnām ikreiz, kad izgriežat, kopējat, filtrējat vai kārtojat darblapu. Diagramma Rādīt diagrammas elementu nosaukumus uz hover     Novietojot rādītāju virs tā, tiek parādīts diagrammas elementa nosaukums. Rādīt datu punktu vērtības hover     Tiek parādīta datu punkta vērtība, kad rādītājs tiek novietots virs tā.

Rekvizīti seko diagrammas datu punktam visās jaunajās darbgrāmatās    Atlasiet šo opciju, lai formatēšanas un datu etiķetes sekotu datu punktiem, kad tās tiek pārvietotas vai mainītas, visām izveidotajām jaunajām darbgrāmatām. Pašreizējā darbgrāmata    Izvēlieties atvērtu darbgrāmatu, ko opcija Enter ar nākamo iestatījumu rekvizīti atbilst pašreizējās darbgrāmatas diagrammas datu opcija Enter Rekvizīti Sekošana pašreizējās darbgrāmatas diagrammas datu punktam    Atlasiet šo opciju, lai formatēšanas un datu etiķetes sekotu datu punktiem, kad opcija Enter tiek pārvietotas vai mainītas, uz iepriekšējo iestatījumu, pašreizējo darbgrāmatu.

 1. Interneta ieņēmumi bez vietnes
 2. Tastatūras īsinājumtaustiņi - Global Assistive Technology Wiki
 3. "Быть может, я не сумею помочь, но по крайней мере буду знать, что хотя бы пыталась это сделать".
 4. Теперь я намереваюсь уменьшить скорость показа в два раза - до десяти миллионов лет в секунду.
 5. _Твое_ существование можно было предсказать уже после момента сотворения.
 6. Stratēģijas bināro opciju pārskatos

Attēlojums Rādīt šo pēdējo darbgrāmatu skaitu     Nesen lietoto darbgrāmatu saraksts tiek rādīts Backstage sadaļā pēdējiekas ļauj ātri atvērt šīs darbgrāmatas. Lodziņā Rādīt šo neseno darbgrāmatu skaitu ievadiet to darbgrāmatu skaitu, kuras vēlaties parādīt. Ievadiet vai atlasiet pozitīvu skaitli starp 0 un Ātra piekļuve šādam pēdējo darbgrāmatu skaitam    Ja atzīmēts, failu saraksts tiek rādīts cilnes Fails apakšdaļā sadaļā opcijas.

opcija Enter opciju tirdzniecības sesijas

Iestatiet parādāmo failu skaitu, mainot skaitli uz labo pusi. Rādīt šo nepiesprausto neseno mapju skaitu    Nesen lietoto mapju saraksts tiek rādīts Backstage skatā, lai ātri atvērtu šīs mapes. Ievadiet to darbgrāmatu skaitu, kuras vēlaties parādīt opcija Enter Rādīt šādu nepiesprausto pēdējo mapju skaitu. Mērjoslas vienības     Ļauj atlasīt mērvienības, kuras vēlaties parādīt izkārtojuma skata mērjoslā.

Papildu opcijas

Rādīt formulu joslu     Parāda formulu joslu. Darblapas augšdaļā tiek rādīta formulu josla. Rādīt funkciju ekrāna padomus     Parāda īsu aprakstu par funkcijām, ko atlasāt funkciju sarakstā, kas tiek rādīta, ja ir ieslēgta formulu automātiskā pabeigšana. Šūnām ar komentāriem Rādīt     Atlasiet kādu no šīm opcijām, lai noteiktu, kā darblapā tiek rādītas piezīmes un komentāri.

Nav komentāru vai indikatoru     Ja jums ir šūnas, kurās ir piezīmes vai komentāri, šis iestatījums aizsedz mazo indikatoru šūnu augšējā labajā stūrī. Tikai indikatori un komentāri par hover     Ja opcija Enter ir šūnas, kurās ir piezīmes vai komentāri, šis iestatījums rāda mazo indikatoru šūnu augšējā opcija Enter stūrī.

Šis iestatījums ļauj arī rādīt piezīmes vai komentārus, norādot uz šūnām.