Veidlapas vai viktorīnas iestatījumu pielāgošana programmā Microsoft Forms - Office atbalsts

Opcijas veidlapa, Nolaižamā sarakstlodziņa ievietošana - InfoPath

Kad izmantot opciju pogu grupai Izmantojiet opciju pogu grupa veidlapas veidnē, lai lietotājiem parādītu nelielu skaitu saistītu, bet savstarpēji izslēdzošu izvēļu.

opcijas veidlapa

Tālāk redzamajā attēlā darbinieki un vadītāji klikšķina uz opciju pogām, lai novērtētu darba gaitu darba norises vērtējuma veidlapā. Katrā sadaļā lietotāji var atlasīt tikai vienu pogu.

Četru soļu veidlapa

Kad lietotāji atver veidlapu, kuras pamatā ir veidlapas veidne, opciju pogas nebūtu atlasīta neviena no pēc noklusējuma. Ja vēlaties opciju pogām, lai atlasīto, kad lietotāji atver veidlapu, varat atlasīt Šī poga ir atlasīta pēc noklusējuma izvēles rūtiņu Opciju poga rekvizītu dialoglodziņš šo opciju pogu.

How To Set Up And Sell A Digital Product Using Kartra - Step By Step Kartra Tutorial Videos

Saistītās vadīklas InfoPath iekļauj vadīklas, kuras ir līdzīgas opciju pogām, bet kalpo citiem mērķiem. Lai izlemtu, kura no šīm vadīklām vislabāk darbojas jūsu veidlapas veidnē, skatiet šo sarakstu: Izvēles rūtiņa    Piemēram, opcijas pogas, izvēles rūtiņa nodrošina opcijas, kas tiek vai izslēgt.

opcijas veidlapa

Sarakstlodziņš    Līdzīgi opcijas veidlapa opciju pogu grupa, sarakstlodziņš ļauj lietotājiem veidlapā izvēlēties vairākas opcijas. Tomēr, izmantojot sarakstlodziņus, lietotāji veic savu izvēli, noklikšķinot uz elementa sarakstā, nevis noklikšķinot uz nelielu loku. Uz lapas sākumu Lietotāja pieredze Kad lietotāji aizpilda veidlapu, kuras pamatā ir veidlapas veidne, opciju pogas tiek parādītas kā small apļos ar etiķetes blakus atrodas.

opcijas veidlapa

Kad lietotāji noklikšķiniet uz vienas no pogām, vidū aplī tiek parādīta punkts. Jebkurā opciju pogu kopā, varat atlasīt tikai vienu pogu. Uz lapas sākumu Opciju pogu grupas opcijas veidlapa Opciju pogu grupa ievietošanas procedūra nedaudz atšķiras atkarībā no tā, vai veidojat jaunu tukšu veidlapas veidni vai tās noformējums tiek balstīts uz datu bāzi vai citu ārēju datu avotu.

Nākamajā attēlā redzams, kā izskatās opciju pogu, kad atlasāt noformējuma režīms.

Uznirstošo logu bloķēšana, lapu pievienošana grāmatzīmēm un veidlapu aizpilde

Vadīklas var būt saistītas vai nesaistītas. Ja vadīkla ir saistīta, tā ir savienota ar lauku vai grupu datu avotā, lai vadīklā ievadītie dati tiktu saglabāti pamatā esošās veidlapas. Ja vadīkla ir nesaistīta, tā nav savienota ar lauku vai grupu, un vadīklā ievadītie dati netiek saglabāti. Atlasot vai pārvietojot rādītāju virs vadīklas, tās opcijas veidlapa labajā stūrī opcijas opcijas veidlapa teksts un saistīšanas ikona. Teksts norāda grupu vai lauku, kuram vadīkla ir piesaistīta datu avotā.

Ikona norāda, vai vadīkla ir pareizi saistīta ar šo grupu vai lauku.

Ja saistījums ir pareizs, redzama zaļa ikona. Ja ar saistījumu ir radušās problēmas, tā vietā būs redzama zila vai sarkana ikona. Veidlapas veidnes datu avots sastāv no laukiem un grupām, kas parādās hierarhiskā izkārtojumā uzdevumrūtī Datu avots. Katra opcijas poga ir saistīta ar to pašu lauku datu avotā.

Veidlapas vai viktorīnas iestatījumu pielāgošana programmā Microsoft Forms

Kad lietotājs noklikšķina uz opcijas pogas, laukā tiek saglabāta vērtība, kas ir saistīta ar šo opcijas pogu. Jaunā, tukšā veidlapas veidnē opciju pogu opcijas veidlapa ievietošana Izveidojot jaunu, tukšu veidlapas veidni, izvēles rūtiņa Automātiski izveidot datu avotu uzdevumrūtī Patern tirdzniecība ir atzīmēta pēc noklusējuma. Tādējādi Opcijas veidlapa var automātiski izveidot laukus un grupas datu avotā, kad pievienojat vadīklas veidlapas veidnē.

  • Nolaižamā sarakstlodziņa ievietošana - InfoPath
  • Opciju pogu grupas ievietošana - InfoPath
  • PPW Veidlapas faila izveide vai dzēšana Varat izveidot caurspīdīgā pārklājuma apgabalus, izmantojot paša izvēlētu lietojumprogrammatūru, un saglabāt šos apgabalus kā veidlapu.
  • Veidlapas vai viktorīnas iestatījumu pielāgošana programmā Microsoft Forms Veidlapas vai viktorīnas iestatījumu pielāgošana programmā Microsoft Forms Microsoft Forms Vairāk
  • Izmantojiet nolaižamo sarakstlodziņu, ja vēlaties: sniegt lietotājiem iespēju izvēlēties atsevišķu atlasi iepriekš definētu vienumu sarakstā; pēc noklusējuma paslēpt saraksta ierakstus veidlapā; parādīt vērtības, kas izgūtas no fiksēta saraksta, no veidlapas veidnes datu avots vai no ārēja datu avota, piemēram, datu bāzes vai Microsoft Windows SharePoint Services saraksta.
  • Veidlapas nosūtīšana un atbilžu apkopošana - Office atbalsts

Šos laukus un grupas attēlo mapju un failu ikonas uzdevumrūtī Datu avots. Veidlapas veidnē novietojiet kursoru vietā, kur vēlaties ievietot vadīklu.

Veidlapas nosūtīšana un atbilžu apkopošana

Sadaļā Ievietot vadīklas, noklikšķiniet uz Opcijas poga. Dialoglodziņā Ievietot opciju pogas ievadiet pogas, ko vēlaties ievietot un pēc tam noklikšķiniet uz Labi. Lai mainītu vērtību, kas tiek glabāta datu avotu, opcijas veidlapa uz opcijas pogas, veiciet dubultklikšķi uz pogas opcijas, kuru vērtība, kuru vēlaties opcijas veidlapa, noklikšķiniet uz cilnes dati un pēc tam ievadiet vajadzīgo vērtību lodziņā vērtība, ja atlasīta šī opcija.

Veidlapas veidnē aizstājiet katras opcijas pogas etiķetes viettura tekstu ar savu tekstu.

Opciju pogu grupas ievietošana

Veidlapas veidnes, kuras pamatā ir opcijas veidlapa datu avota opciju pogu grupas ievietošana Ja jums balstītu esošu paplašināmā iezīmēšanas valoda XML failu, datu bāzes vai tīmekļa pakalpojuma veidlapas veidni, InfoPath iegūst lauku un grupu no šī esošā datu avota uzdevumrūts Datu avots.

Šajā scenārijā, varat ievietot opciju pogu grupa, velkot lauku no uzdevumrūts Datu avots veidlapas veidnē opcijas veidlapa ievietojot opciju pogu grupa no uzdevumrūts vadīklas vietā, kā aprakstīts šajā procedūrā : Veidlapas veidnē novietojiet kursoru vietā, kur vēlaties ievietot vadīklu. Dialoglodziņā Opciju pogu saistīšana atlasiet lauku, kurā vēlaties saglabāt datus opciju pogu un pēc tam noklikšķiniet uz Labi. Lodziņā opciju pogu, lai ievietotu skaits dialoglodziņā Ievietot opciju pogas ievadiet vairākas opcijas, ko vēlaties ievietot un pēc tam noklikšķiniet uz Labi.

Piemērotās vērtības ir atkarīgas no lauka, kuram ir piesaistītas opciju pogas opcijas veidlapa tipa.

Pieteikties ASV vīzai

InfoPath izmanto lauka nosaukumu kā etiķeti katrai opciju pogai grupā. Uzdevumrūtī Datu avotsar peles labo pogu noklikšķiniet uz lauka, kuru vēlaties saistīt opciju pogām, lai un pēc tam īsinājumizvēlnē noklikšķiniet uz Opcijas poga. Lai uzlabotu lasāmību, apsveriet iespēju pievienot rindiņu ar instrukciju tekstu, kas redzams pirms opciju pogas apmali ap pogu grupa vai ēnojumu aiz pogām.

Lai ievietotu opciju pogu iekšpusē tukšu sadaļu veidlapas veidnē ir labākais veids, kā to izdarīt. Atlasiet sadaļu, un pēc tam izvēlnē Opcijas veidlapa noklikšķiniet uz opcijas veidlapa un ēnojumsun veiciet nepieciešamās izmaiņas.

Nolaižamā sarakstlodziņa ievietošana

Izmantojiet piemaļu iestatījumus, lai pielāgotu atstarpi ap katru opcijas pogu. Tabulēšanas secības atsaucas opcijas veidlapa secību, kādā tiek pārvietots fokusu no kursora, kad lietotājs nospiež taustiņu TAB. Attiecībā uz opciju pogas, lietotājiem taustiņu TAB, fokuss tiek pārvietots uz pirmā opciju poga grupā, ja nav atlasīta neviena opcijas poga, vai pogas visbiežāk atlasīto.

Turpmākajiem nospiediet taustiņu TAB izlaiž atlikušās opciju pogas par labu nākamo vadīklu ciļņu secībā. Lai gan lietotāji var izmantot bulttaustiņus, lai pārvietotos uz pogām, reizēm var būt nepieciešams taustiņu TAB, lai fokusu pārvietotu vietā.

Šajā gadījumā var pielāgot arī manuāli tabulēšanas secības, mainot cilnes indeksa iestatījums dialoglodziņā Opciju pogas Rekvizīti cilnes papildu.