Lietošanas pamācība

Opciju dzēšana. Aplāžu sēriju dzēšana

  • Mazāk Piezīme.
  • Bāra tirdzniecība ar binārām opcijām
  • E-pasta konta dzēšana no pasta un kalendāra programmām - Office atbalsts
  • Ziņojumu vēstures dzēšana vai izslēgšana - Android ierīcē - Hangouts Palīdzība

Veidlapas dzēšana vai izdzēstas veidlapas atkopšana Veidlapas dzēšana vai izdzēstas veidlapas atkopšana Microsoft Forms Vairāk Mazāk Padoms. Vai vēlaties tvert un analizēt uzņēmuma klientu atsauksmes? Izmēģiniet Dynamics klienta balss.

Veidlapas dzēšana

Ja jums ir forma Microsoft Forms jums vairs nav nepieciešams, varat to viegli atbrīvot. Ja nejauši izdzēšat veidlapu, varat to atkopt. Veidlapas dzēšana Dodieties uz Forms. Formas elementa augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz citas formas darbības un pēc tam atlasiet Dzēst.

Paldies par jūsu atsauksmēm!

Veidlapā, kuru vēlaties izdzēst, atlasiet citas opcijas elementa augšējā labajā stūrī un pēc tam izvēlieties Dzēst.

Ja neredzat formu elementi, iespējams, būs redzams "saraksta skats", nevis elementa skats.

opciju dzēšana

Lai dzēstu veidlapu "saraksta skatā", novietojiet kursoru pa labi no formas, atlasiet citas opcijasun pēc tam atlasiet Dzēst. Lai apstiprinātu, ka veidlapa tiks pārvietota uz atkritni, noklikšķiniet uz Continue turpināt.

opciju dzēšana

Izdzēstas veidlapas atkopšana Vai nejauši izdzēšat veidlapu un vēlaties to atgūt? To dara šādi.

Veidlapas dzēšana vai izdzēstas veidlapas atkopšana

Šī cilne darbojas kā Atkritne. Novietojiet kursoru virs formas, kuru vēlaties atkopt, un pēc tam noklikšķiniet uz atjaunot.

E-pasta konta dzēšana no pasta un kalendāra programmām Kalendārs darbam ar Windows 10 Pasts darbam ar Windows 10 Vairāk Mazāk Piezīme. Šī lapa ir tulkota automatizēti, un tajā var būt gramatiskas kļūdas un neprecizitātes. Mūsu nolūks ir šo saturu padarīt jums noderīgu.

Lai atjaunotu veidlapu "saraksta skatā", novietojiet kursoru pa labi no formas, atlasiet citas opcijasun pēc tam atlasiet atjaunot. Lai skatītu atkopto formu, noklikšķiniet opciju dzēšana bultiņas atpakaļ uz lapu manas formas.

Piemēram, Ja jums ir gan veidlapu konts, gan Dynamics klienta balss iepriekš Opciju dzēšana Forms Pro konts, jūsu veidlapu ierobežojums ierobežo abus kontus.

Konta dzēšana no pasta un kalendāra programmām

Neatgriezeniska veidlapu dzēšana atkritnē Forms. Lapas mana veidlapa atkritnes augšējā labajā stūrī atlasiet Iztukšot atkritni.

Kā izveidot Europass CV un prasmju pasi tiešsaistē?

Dialoglodziņā tukša Atkritne atlasiet Jālai neatgriezeniski dzēstu visas veidlapas atkritnē. Tā vietā, lai neatgriezeniski noņemtu visas formas no cilnes izdzēstās veidlapastās ir jādzēš pa vienai.

opciju dzēšana

Ja vēlaties neatgriezeniski izdzēst visas veidlapas, vienreiz noklikšķinot, dodieties uz Forms. Vai jums ir atsauksmes par Microsoft Forms? Mēs labprāt uzklausīsim jūsu viedokli!

Pēc kontaktpersonu pievienošanas Android ierīcei varat tās rediģēt vai dzēst. Google kontā saglabātās kontaktpersonas tiks sinhronizētas ar Google kontaktpersonām un visām jūsu Android ierīcēm. Dažas no šīm darbībām ir pieejamas tikai operētājsistēmā Android 6. Uzziniet, kā noskaidrot, kuru Android versiju izmantojat. Kontaktpersonas informācijas maiņa Savā Android tālrunī vai planšetdatorā atveriet lietotni Kontaktpersonas.

Apmeklējiet Microsoft Forms UserVoice vietnilai sniegtu ieteikumus un balsotu par citu lietotāju iesniegtajām idejām. Papildinformācija Piezīme. Mūsu nolūks ir šo saturu padarīt jums noderīgu.

opciju dzēšana

Vai opciju dzēšana varat mūs informēt, vai informācija bija noderīga? Šeit ir raksts angļu valodā jūsu atsaucei.

Veidlapas faila izveide vai dzēšana PPW Veidlapas faila izveide vai dzēšana Varat izveidot caurspīdīgā pārklājuma apgabalus, izmantojot paša izvēlētu lietojumprogrammatūru, un saglabāt šos apgabalus kā veidlapu. Iespējams dzēst nevajadzīgu veidlapas failu.