Satura izslēgšanas un vietņu kategoriju opciju iestatīšana - Google Ads Palīdzība

Opciju saturs, Ielīmēšanas opcijas - Excel

Saturs

  Zvanot brokerim, lai nopirktu vai pārdotu akcijas, jums jāsniedz sekojoša informācija: parole; investīciju konta numurs un klienta vārds, uzvārds vai uzņēmuma nosaukums, ko var izmantot papildus identifikācijai informācija par interesējošo akciju: akcijas emitenta nosaukums uzņēmuma nosaukums, kas emitējis akcijas issuer akciju simbols akcijai piešķirtais burtu kods ticker symbol vai ISIN kods International Securities Identification Number — starptautisks vērtspapīru identifikācijas numurs.

  Norāda, ka kopētajiem datiem netiks lietota matemātiskā darbība. Pievienot Pievieno kopētos datus mērķa šūnas vai šūnu diapazona datiem.

  opciju saturs

  Atņemšana Atņem kopētos datus no datiem mērķa šūnā vai šūnu diapazonā. Reizināšana Reizina kopētos datus ar datiem mērķa šūnā vai šūnu diapazonā. Dalīt Sadalīs kopētos datus ar datiem mērķa šūnā vai šūnu diapazonā.

  opciju saturs

  Citas opcijas Darbība Izlaist tukšās. Izvairās no vērtību aizstāšanas ielīmēšanas apgabalā, ja kopēšanas apgabalā ir tukšas šūnas, kad atlasāt šo izvēles rūtiņu.

  Satura izslēgšanas opcijas video kampaņām ir pieejamas kampaņas iestatījumos. Tālāk ir minētas pieejamās opcijas. Krājumu veidi Izmantojot krājumu veidus, varat atteikties no zīmolam vai kampaņas vēstījumam neatbilstošām sensitīvā satura grupām.

  Apmainīt vietām Maina kopēto datu opciju saturs uz rindām un otrādi, ja atzīmējat šo izvēles rūtiņu. Ielīmēt saiti Noklikšķiniet, lai izveidotu saiti uz kopēto šūnu ām.

  Šūnu atsauču pārbaudīšana un labošana ielīmētā formulā Piezīme.

  opciju saturs

  Pēc kopētas formulas ielīmēšanas pārliecinieties, vai visas šūnu atsauces ir pareizas jaunajā atrašanās vietā. Šūnu atsauces var būt mainītas, pamatojoties uz formulā izmantoto atsauces tipu absolūts, relatīvs vai jaukts.

  Formulu joslā Nospiediet taustiņu F4, lai pārslēgtos starp atsauču kombinācijām, un izvēlieties vēlamo. Papildinformāciju par šūnu atsaucēm skatiet rakstā formulu pārskats.

  opciju saturs

  Ja opciju saturs Excel tīmeklim, varat izvēlēties ielīmēšanas opcijas mērķa šūnās. Piemēram, lai ielīmētu tikai formatējumu no kopētās šūnas, noklikšķiniet uz Ielīmēt formatējumu.

  opciju saturs

  Šajā tabulā redzamas ielīmēšanas izvēlnē pieejamās opcijas.