Vai nepieciešama papildu palīdzība?

Pagarinājuma opcija

Lodziņā virziens norādiet, kura blakus esošā šūna kļūst aktīva. Virzienu     Izveido blakus pagarinājuma opcija šūnu nākamajā aktīvajā šūnā pēc tam, kad nospiežat taustiņu ENTER pašreizējā aktīvajā šūnā. Automātiska decimāldaļas punkta ievietošana     Atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, lai pēc noklusējuma tiktu parādīts skaitlis ar decimāldaļu punktiem. Vietas     Lodziņā vietas ievadiet decimāldaļu skaitu, lai norādītu, kur Pagarinājuma opcija Office Excel automātiski novieto decimālzīmi skaitļos, kas tiek ievadīti kā konstantes darblapā.

pagarinājuma opcija padarīt daudz un ātri

Pozitīvs skaitlis novieto decimālzīmi pa kreisi. Ja lodziņš vietas ir atstāts tukšs vai tiek iestatīts uz 0 nulledecimālzīme ir jāievada manuāli. Lai ignorētu šo opciju, ievadiet šūnā decimālzīmi, pagarinājuma opcija rakstāt skaitli. Iespējot aizpildīšanas turi un šūnas vilkšanu un nomešanu     Atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, lai pārvietotu šūnas un datus un kopētu tos. Ja šī opcija ir atlasīta, varat arī vilkt aizpildīšanas turi, lai kopētu datus un aizpildītu blakus esošās šūnas ar datu sēriju.

Brīdinājums pirms šūnu pārrakstīšanas     Tiek parādīts ziņojums, ja nometīsiet šūnas virs citām šūnām, kurās ir dati.

Kredīta pārvaldības parametru iestatīšana

Rediģēšanas atļaušana tieši šūnās     Atzīmējiet šo pagarinājuma opcija rūtiņu, lai iespējotu rediģēšanu šūnā, veicot dubultklikšķi uz šūnas, nevis rediģējot šūnu saturu formulu joslā. Datu diapazona formātu un formulu paplašināšana     Atlasiet, lai automātiski pagarinājuma opcija jaunus vienumus, kas pievienoti saraksta beigās, lai tie atbilstu pārējā saraksta formātam.

Tiek kopētas arī katrā rindā atkārtotās formulas. Lai to pagarinātu, formātiem un formulām ir jāparādās vismaz trīs no piecām pēdējām rindām, kas atrodas pirms jaunās rindas. Iespējot automātisko procentu ievadi     Atlasiet, lai reizinātu ar visus skaitļus, kas ir mazāki par 1, kurus ievadāt šūnās, kas formatētas procentuālajā formātā. Notīriet šo izvēles rūtiņu, lai reizinātu ar visi skaitļi, kas tiek ievadīti šūnās, kas formatētas procentuālajā formātā, ieskaitot skaitļus, kas ir vienādi vai lielāki par 1.

Iespējot šūnu vērtību automātisko pabeigšanu     Pabeidz teksta ierakstus, ko sākat rakstīt datu kolonnā. Ja daži pirmie burti, ko ierakstāt, attiecas uz esošu ierakstu atbilstošajā kolonnā, programma Excel aizpilda atlikušo tekstu. Tālummaiņa uz ruļļa ar IntelliMouse     Ja jums ir Microsoft IntelliMouse rādītājierīce, ritenītis tiek iestatīts uz tālummaiņu, nevis ritināt darblapā vai diagrammas lapā. Brīdinājums lietotājam, kad notiek potenciāli laikietilpīga darbība     Atlasiet, vai vēlaties saņemt paziņojumu, ja operācija ietekmē lielu šūnu skaitu un tas var aizņemt ilgu laiku.

Ja tiek ietekmēts šis šūnu skaits tūkstošos     Ļauj norādīt maksimālo to šūnu skaitu, kuras ietekmē darbība, nesaņemot paziņojumu.

PPI versijas 2.0 ieviešanas problēmu novēršana

Ja tiek ietekmēts vairāk šūnu nekā maksimālais šūnu skaits, jūs saņemat paziņojumu. Sistēmas atdalītāju lietošana     Atlasiet, lai lietotu noklusējuma decimāldaļu un tūkstošu atdalītājus.

Šajā rakstā Svarīgi Risinājums Dynamics for Finance and Operations ir pievērsies noteiktam mērķim izstrādātām lietojumprogrammām, kas palīdz pārvaldīt konkrētas biznesa funkcijas. Plašāku informāciju par šīm izmaiņām skatiet Dynamics  licencēšanas rokasgrāmatā.

Notīriet, lai ievadītu alternatīvus atdalītājus. Decimāldaļu atdalītājs     Lai mainītu noklusējuma decimāldaļu atdalītāju, notīriet izvēles rūtiņu izmantot sistēmas atdalītājus, lodziņā Pagarinājuma opcija atdalītājs atlasiet noklusējuma atdalītāju un pēc tam ierakstiet atdalītāju, ko vēlaties izmantot.

pagarinājuma opcija Es nopelnīšu lielu naudu

Tūkstošu atdalītājs     Lai mainītu noklusējuma tūkstošu pagarinājuma opcija, notīriet izvēles rūtiņu Lietot sistēmas atdalītājus, lodziņā tūkstošu atdalītājs atlasiet noklusējuma atdalītāju un pēc tam ierakstiet atdalītāju, ko vēlaties izmantot. Izgriešana, kopēšana un ielīmēšana Rādīt ielīmēšanas opciju pogas. Atlasiet, lai programma Excel automātiski rādītu dialoglodziņu ar īpašām opcijām, kad ielīmējat, piemēram, tikai formatējumu un savienotu šūnas. Poga Rādīt ievietošanas opcijas     Atlasiet, lai programma Excel automātiski rādītu dialoglodziņu ar īpašām opcijām, kad ievietojat šūnas, rindas vai kolonnas, piemēram, formatējumu kā iepriekškā arī notīriet formatējumu.

Ievietoto objektu izgriešana, kopēšana un kārtošana ar vecāku šūnām     Saglabā grafikas objektus, pogas, pagarinājuma opcija, zīmētos objektus un attēlus kopā ar tām saistītajām šūnām ikreiz, kad izgriežat, kopējat, filtrējat vai kārtojat darblapu. Diagramma Rādīt diagrammas elementu nosaukumus uz hover     Novietojot rādītāju virs tā, tiek parādīts diagrammas elementa nosaukums.

Rādīt datu punktu vērtības hover     Tiek parādīta datu punkta vērtība, kad rādītājs tiek novietots virs tā.

pagarinājuma opcija indikatora stratēģijas binārās opcijas

Rekvizīti seko diagrammas datu punktam visās jaunajās darbgrāmatās    Atlasiet šo opciju, lai formatēšanas un datu etiķetes sekotu datu punktiem, kad tās tiek pārvietotas vai mainītas, visām izveidotajām jaunajām darbgrāmatām. Pašreizējā darbgrāmata    Izvēlieties atvērtu darbgrāmatu, ko izmantot ar nākamo iestatījumu rekvizīti atbilst pašreizējās darbgrāmatas diagrammas datu punktam Rekvizīti Sekošana pašreizējās darbgrāmatas diagrammas datu punktam    Atlasiet šo opciju, lai formatēšanas un datu etiķetes sekotu datu punktiem, kad tās tiek pārvietotas vai mainītas, uz iepriekšējo iestatījumu, pašreizējo darbgrāmatu.

Attēlojums Rādīt šo pēdējo darbgrāmatu skaitu     Nesen lietoto darbgrāmatu saraksts tiek rādīts Backstage sadaļā pēdējiekas ļauj ātri atvērt šīs darbgrāmatas. Lodziņā Rādīt šo neseno darbgrāmatu skaitu ievadiet to darbgrāmatu skaitu, kuras vēlaties parādīt. Ievadiet vai atlasiet pozitīvu skaitli starp 0 un Ātra piekļuve šādam pēdējo darbgrāmatu skaitam    Ja atzīmēts, failu saraksts tiek rādīts cilnes Fails apakšdaļā sadaļā opcijas.

Iestatiet parādāmo failu skaitu, mainot skaitli uz labo pusi. Rādīt šo nepiesprausto neseno mapju skaitu    Nesen lietoto mapju saraksts tiek rādīts Backstage skatā, lai ātri atvērtu šīs mapes. Ievadiet to darbgrāmatu skaitu, kuras vēlaties parādīt lodziņā Pagarinājuma opcija šādu pagarinājuma opcija pēdējo mapju skaitu.

Pagarinājuma jumta konsole XL pilnā komplektācijā līdz 4 platformām

Mērjoslas vienības     Ļauj atlasīt mērvienības, kuras vēlaties parādīt izkārtojuma skata mērjoslā. Rādīt formulu joslu     Parāda formulu joslu. Darblapas augšdaļā tiek rādīta formulu josla.

  1. Оглядев арену с помощью бинокля Ричарда, Макс заметил, что многие гости прислоняются, держатся или висят на крепких вертикальных шестах, расставленных на ярусах, но сидений нигде не было .
  2. Вот она, моя судьба: выслушивать приказы от робота ростом не выше коробки сигарет.
  3. Negatīvas bināro opciju atsauksmes
  4. Николь сидела с отцом и дочерью перед камином.

Rādīt funkciju ekrāna padomus     Parāda īsu aprakstu par funkcijām, ko atlasāt funkciju sarakstā, kas tiek rādīta, ja ir ieslēgta formulu automātiskā pabeigšana. Šūnām ar komentāriem Rādīt     Atlasiet kādu no šīm opcijām, lai noteiktu, kā darblapā tiek rādītas piezīmes un komentāri. Nav komentāru vai indikatoru pagarinājuma opcija jums ir šūnas, kurās ir piezīmes vai komentāri, šis iestatījums aizsedz mazo indikatoru šūnu augšējā labajā stūrī.

Tikai indikatori un komentāri par hover     Ja jums ir šūnas, kurās ir piezīmes vai komentāri, šis iestatījums rāda mazo indikatoru šūnu augšējā labajā stūrī. Šis iestatījums ļauj arī rādīt piezīmes vai komentārus, norādot uz šūnām. Komentāri un indikatori     Ja jums ir šūnas, kurās ir piezīmes vai komentāri, šis iestatījums rāda mazo indikatoru šūnu augšējā labajā stūrī.

Kļūda 2. Šī norāde var tikt piemērota arī kļūdām 2. Ja PPP neatbild, pieprasījums var negūt peļņu. Ja PPP neatbild nekavējoties, pieprasījums var negūt peļņu.

Ja šūnā ir Piezīme, programma Excel parādīs piezīmi. Ja šūnā ir komentārs, komentārs paliek paslēpts, līdz novietojat kursoru virs šūnas.

Pogbā sapnis par Spāniju izkūp vējā – “United” aktivizē līguma pagarināšanas opciju

Noklusējuma virziens atlasa darbgrāmatas kanvas plūsmas virzienu. Lai šīs izmaiņas stātos spēkā, ir jāatver visas esošās darbgrāmatas. No labās puses uz kreiso novieto šūnu a1 skata augšpusē pa labi ar lapu cilnēm, kas līdzinātas loga labajā pusē. Šūnu specifiskās vadīklas parādās šūnu kreisajā pusē.

No kreisās puses uz labo vietu šūnas pagarinājuma opcija skata augšpusē pa kreisi ar lapu cilnēm, kas līdzinātas loga kreisajā malā. Šūnu specifiskās vadīklas parādās šūnu labajā pusē. Rādīt šīs darbgrāmatas opcijas Rādīt šīs darbgrāmatas opcijas     Atlasiet darbgrāmatu šajā sarakstlodziņā, ko ietekmē tālāk norādītās opcijas. Rādīt horizontālo ritjoslu     Tiek parādīta horizontālā ritjosla darblapas apakšā. Rādīt vertikālo ritjoslu     Rāda vertikālo ritjoslu, kas atrodas pa pagarinājuma opcija no darblapas ja izmantojat valodas režīmu no kreisās puses uz pagarinājuma opcija vai kreisajā pusē ja izmantojat valodas režīmu no labās puses uz kreiso.

Rādīt lapu cilnes     Rāda darblapas cilnes, lai varētu pārvietoties starp atsevišķām darblapām un tās atlasīt. Darblapas cilnes tiek rādītas darblapas loga lejasdaļā.

Datumu grupēšana izvēlnē automātiskā filtrēšana     Maina datumu hierarhijas grupēšanu līdz datumu saraksta nehierarhiskam datumu sarakstam saraksta automātiskā filtra izvēlnes apakšā.

pagarinājuma opcija ātra nauda bīstams darbs

Piemēram, varat filtrēt tikai divciparu gadskaitli, manuāli atlasot divciparu gadus no nehierarhiskā saraksta. Objektiem Rādīt     Atlasiet kādu no šīm opcijām, lai darbgrāmatā parādītu vai paslēptu grafikas objektus. Visi     Tiek parādīti visi grafikas objekti, pogas, tekstlodziņi, zīmēti objekti un attēli. Nekas paslēpt objektus     Tiek paslēpti visi grafikas objekti, pogas, tekstlodziņi, zīmēti objekti un attēli.

Paslēptie objekti netiek drukāti.

Rādīt šīs darblapas opcijas Rādīt šīs darblapas opcijas    Atlasiet pelnīt naudu interneta trafikā mājās šajā sarakstlodziņā, ko ietekmē tālāk norādītās opcijas. Rindu un kolonnu galveņu rādīšana     Rāda pagarinājuma opcija numurus, kas atrodas kreisajā pusē ja izmantojat valodas režīmu no kreisās puses uz labo vai labajā pusē izmantojot no labās uz kreiso valodas režīmu darblapas un kolonnas burtiem darblapas augšdaļā.

Formulu rādīšana šūnās, nevis to aprēķinātie rezultāti     Rāda formulas šūnās, nevis vērtības, ko formulas rada. Lappušu pārtraukumu rādīšana     Parāda lappušu pārtraukumus, kas ir automātiski iestatīti programmā Excel. Rādīt nulli šūnās, kurās ir nulles vērtība     Rāda 0 nulle šūnās, kurās ir nulles vērtības.

Ja tiek lietots strukturējums, rādīt strukturējuma simbolus     Tiek parādīti strukturējuma simboli. Strukturējuma simboli netiek parādīti, ja pagarinājuma opcija darblapā nav strukturējuma. Rādīt režģlīnijas     Parāda šūnu režģlīnijas. Pagarinājuma opcija drukātu režģlīnijas, pārliecinieties, vai sadaļā režģlīnijas cilnes lappuses izkārtojums grupā lapas opcijas ir atzīmēta izvēles rūtiņa Drukāt. Režģlīniju krāsa     Iestata režģlīniju krāsu.

Ja noklikšķināsit uz automātiski, režģlīnijas krāsa ir balstīta uz teksta krāsu, kas definēta Windows vadības panelī. Formulas Vairāku pavedienu aprēķinu iespējošana     Atlasīts pēc noklusējuma, šī opcija ļauj veikt ātro aprēķinu, izmantojot vairākus procesorus.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka programma Excel atbalsta tikai līdz 64 procesoru serdes. Aprēķinu pavedienu skaits     Ļauj norādīt, cik procesori tiek izmantoti aprēķināšanai. Visu šī datora procesoru izmantošana     Atlasīts pēc noklusējuma, šī opcija izmanto visus datorā pieejamos procesorus. Manuāli     Ļauj norādīt procesoru skaitu, ko vēlaties izmantot. Lodziņā Manual ievadiet pozitīvu skaitli no 1 līdz Aprēķinot šo darbgrāmatu Aprēķinot šo darbgrāmatu    Atlasiet darbgrāmatu šajā pagarinājuma opcija, ko ietekmē tālāk norādītās opcijas.

Atjaunināt saites uz citiem dokumentiem     Aprēķina un atjaunina formulas, kurās ir atsauces uz citām lietojumprogrammām. Iestatīt precizitāti, kā parādīts     Neatgriezeniski maina saglabātās vērtības šūnās no pilnas precizitātes 15 ciparilai tiktu parādīts viss formāts, ieskaitot decimāldaļas vietas.

Papildu opcijas

Ārējo saišu vērtību saglabāšana     Saglabā ar Excel darblapu saistītās ārēja dokumenta vērtību kopijas. Ja darblapai ar saitēm uz lieliem diapazoniem ārējā dokumentā nepieciešams neparasti liels daudzums vietas diskā vai ir nepieciešams ļoti ilgs laiks, lai to atvērtu, notīrot izvēles rūtiņu Saglabāt ārēju saišu vērtībasvar samazināt diska vietu un laiku, kas nepieciešams, lai atvērtu darblapu.

pagarinājuma opcija kā noteikt opcijas prēmijas izmaksas

Vispārīgi jautājumi Ignorēt citas lietojumprogrammas, kas izmanto dinamiskās datu apmaiņas DDE     Novērš datu apmaiņu ar citām lietojumprogrammām, kas izmanto dinamiskās datu pagarinājuma opcija DDE. Vaicāt par automātisko saišu atjaunināšanu     Tiek parādīts nepilna laika darbs internetā bez ieguldījumiem, kas ļauj apstiprināt saistīto vienumu atjaunināšanu.

Rādīt pievienojumprogrammu lietotāja interfeisa kļūdas     Rāda kļūdas, ko var instalēt un lietot pievienojumprogrammu lietotāja interfeisā. Satura mērogošana a4 vai 8,5 x 11 "papīra izmēri     Dažās valstīs vai reģionos standarta papīra lielums ir vēstule.

Koka virpa Holzmann D 510F

Atzīmējiet šo izvēles rūtiņu, ja vēlaties, lai programma Excel automātiski pielāgo dokumentus, kas formatēti citas valsts vai reģiona standarta papīra izmēriem piemēram, A4lai tie tiktu pareizi drukāti atbilstoši jūsu valsts vai reģiona standarta papīra izmēriem pagarinājuma opcija, vēstule. Šī opcija ietekmē tikai izdruku. Pagarinājuma opcija neietekmē formatējumu jūsu dokumentā. Startējot atveriet visus failus, kas atrodas     Sākot pagarinājuma opcija, programma Excel automātiski atver failus no mapes, ko ierakstāt šajā tekstlodziņā.