Paplašinājuma marķieris, Kontroles paneļu moduļi | SPECTRA BALTIC

Seko mums vai pievienojieties mūsējiem MetaMask uz kriptovalūtas maku bloku tīkli ethereum kas tiek instalēts kā pārlūka spraudnis Google Chrome.

Seko mūsu aktualitātēm

Kā to instalēt? Kā augšupielādēt marķieri un ETH? Kā izmantot decentralizēta paplašinājuma marķieris Izlasiet mūsu ceļvedī. MetaMask - kā instalēt? Cryptocurrency maku MetaMask instalē tāpat kā jebkuru Google Chrome pārlūka spraudni. Pēc pareizas instalēšanas raksturīgā lapsas galva, t.

Turklāt šajā cilnē varat iestatīt eksemplāru skaitu un drukāšanas secību. Ja lietojumprogrammai, kurā izveidots dokuments, ir līdzīga funkcija, iestatiet šīs vērtības lietojumprogrammā. Iestatījumu priekšskatījums Papīra ilustrācijā redzams, kā oriģināls izskatīsies uz papīra loksnes. Varat aplūkot izkārtojuma kopējo attēlu. Lapas izmēri Page Size Noteikti atlasiet tos pašus lappuses izmērus, kurus atlasījāt lietojumprogrammā.

MetaMask ir instalēts pārlūkā Google Chrome Mūs sagaidīs arī sveiciena ekrāns, kurā mēs noklikšķināsim uz "Sākt". Nākamajā solī mums tiks lūgts pieņemt noteikumus un drošības noteikumus.

paplašinājuma marķieris kā pareizi izmantot opcijas

Tad mēs varam pieteikties savā makā, izmantojot MetaMask, dodot divpadsmit vārdus sēklas un iestatot paroli. MetaMask - kā izveidot jaunu maku?

MetaMask - kā izveidot jaunu maku?

Noklikšķiniet uz lapsas ikonas Google Chrome augšējā labajā stūrī. Mēs pieņemam noteikumus un drošības noteikumus, noklikšķinot uz "Es piekrītu". Mēs divreiz izgudrojam un ievadām paroli, ar kuru pārlūkā mēs ieiesim makā. Tagad mēs varam redzēt un piezīmēt mūsu frāzi, kas ir vienīgā iespēja atgūt piekļuvi seifam spraudņa, pārlūka vai datora kļūmes gadījumā.

  • Dzīvsudraba tirdzniecības platforma ar dziļu platformu
  • Zvaigzne ABC - Saraksts
  • Formula, lai aprēķinātu tendenču līniju ar
  • Nasdaq binārās opcijas
  • MetaMask - bezmaksas kriptovalūtas seifs pārlūkā Chrome - ceļvedis, instrukcijas
  • Firefox Viena no operas tīmekļa jaukākajām funkcijāmpārlūka atbalsts ir tā saucamais ritināšanas marķieris.
  • Kā patiešām nopelnīt naudu tiešsaistes atsauksmēs
  • Top godīgas binārās iespējas

Ja nejauši atinstalējat MetaMask vai vienkārši, ja mēs savu maku izmantojam citā ierīcē. MetaMask slepena frāze seifa atkopšanai Noklikšķiniet paplašinājuma marķieris piekaramās atslēgas, lai atklātu seifa atkopšanas kodu, un uzmanīgi izlasiet instrukcijas augšpusē, zemāk un labajā pusē. Mēs to ievērojam un pareizā secībā uzrakstām frāzes drošā vietā.

MetaMask - kā instalēt?

Mēs virzāmies tālāk. Tagad mums tiks lūgts pārbaudīt, vai mēs esam pareizi atzīmējuši šo frāzi.

Mūsu uzdevums ir pareizi sakārtot vārdus, paplašinājuma marķieris veido mūsu maka atkopšanas kodu. MetaMask seifa atkopšanas slepenās frāzes ierakstīšanas paplašinājuma marķieris pārbaude Mēs apstiprinām, un tas ir gatavs! Mūsu MetaMask portfelis ir izveidots.

paplašinājuma marķieris kā nopelnīt naudu par 70

MetaMask - maka pieteikšanās Kad esam saistījuši MetaMask spraudni ar savu maku, izmantojot sēklu frāzi vai izveidojuši jaunu seifu, noklikšķiniet uz lapsas galvas, kas redzama pārlūkā Google Chrome.

Pēc katras pārlūka Google Chrome restartēšanas mums tiks lūgts pieteikties MetaMask makā, ievadot paroli. Un tagad Tagad mēs varam izmantot pilnu MetaMask funkcionalitāti.

MetaMask - izvēlnes pārskats Kad esam pieteikušies un noklikšķiniet uz lapsas ikonas, parādīsies šāds ekrāns: MetaMask - platformas pārskats Vidū ir informācija par tīklu, ar kuru mēs esam savienoti. Pēc noklusējuma tas ir galvenais Ethereum paplašinājuma marķieris.

paplašinājuma marķieris viņi nedabū naudu, bet pelna

Noklikšķinot uz krāsainā apļa labajā augšējā stūrī, izvērsīsit izvēlni. Jūs varat tur iziet, pārbaudīt savu maku sarakstu, to pašreizējo statusu, kas izteikts ETH, izveidot jaunu seifu, importēt esošo maku un arī savienot aparatūras maku, piemēram, Ledger Nano S vai Trezor. Ja mēs izvēlamies komandu "Iestatījumi", mums būs daudz programmu parametru, no kuriem izvēlēties, piemēram, noklusējuma valūta, valoda vai iespējas MetaMask konta sinhronizēšanai ar mobilo ierīci. Kā jūs finansējat savu MetaMask kontu?

Vidū, tieši zem tīkla nosaukuma, ir mūsu konta nosaukums un adrese. Noklusējuma konta nosaukums ir "1.

paplašinājuma marķieris Bitcoin komisija tagad

Katras kriptovalūtas maiņas izvēlne ir nedaudz atšķirīga. Ja jums nepieciešama palīdzība pārskaitījuma veikšanai, iepazīstieties ar mūsu apmaiņas ceļvežiem: Coinbase, kurā jūs ne tikai viegli iegādāsities kriptovalūtas par eiro, bet arī par pirmo darījumu iegūsit bonusu apmēram PLN 40 apmērā Binants kur jūs varat apmainīt vienu kriptovalūtu pret citu BRĪDINĀJUMS!

Jūs tur nevarat nosūtīt un turēt bitcoin, pulsāciju, monero vai lapsu! Mēģinot augšupielādēt, var tikt zaudēti līdzekļi.

paplašinājuma marķieris nopelnīt reālu naudu

Lai kādam nosūtītu MetaMask makā saglabātos žetonus un ēteri, izvēlieties "Sūtīt" un pēc tam norādiet kriptovalūtas daudzumu un veidu, ko vēlamies nosūtīt. Ir tūkstošiem ERC20 marķieru.

Ne visus no tiem pēc noklusējuma atpazīst MetaMask seifs. Pēc MetaMask izvēles mums tikai jāapstiprina, ka portfeli ir pārņēmusi birža un tas ir gatavs!

Mēs varam apmainīties ar žetoniem un ēteri ārkārtīgi vienkāršā veidā. Ja jums tas šķiet grūti, paplašinājuma marķieris iesakām mūsējos pilnīga un bezmaksas kriptovalūtas apmācība!