Policija atklājusi cilvēku tirdzniecību Zukula konditorejas uzņēmumā «Adugs» / Raksts / omitovo.com

Policistu tirdzniecība

Mūsdienu verdzība cepumu ceptuvē

TĒMA: Noziedzība Valsts policija konditorejas uzņēmumā Latgalē atklāj cilvēku tirdzniecību Pagājušajā nedēļā Valsts policijas Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes darbinieki aizdomās par cilvēku tirdzniecību, noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju un vieglu policistu tirdzniecība bojājumu nodarīšanu aizturēja organizētu grupu. Tās dalībnieki konditorejas uzņēmumā ekspluatējuši viesstrādniekus no ārvalstīm, izmantojot personu bezpalīdzības stāvokli, nostādot viņus materiālajā atkarībā, izsakot draudus un policistu tirdzniecība izrēķinoties fiziski.

  • Pērkot pārdošanas iespēju, kas tas ir
  • Ilustratīvs attēls.
  • Saturs turpināsies pēc reklāmas Reklāma VP bija saņēmusi informāciju no kādas ārvalsts vēstniecības par to, ka vairāki Latgalē bāzēta konditorejas uzņēmuma darbinieki ir ziņojuši par piespiedu darbu.
  • Blondā stila binārās opcijas
  • Valsts policija grupas līderi raksturo kā personu, kas ir pazīstama noziedzīgajā vidē Latgalē un kurai ir plaši sakari arī politiskajās aprindās reģionā.

Valsts policija aicina atsaukties arī citus, kas varētu būt cietuši policistu tirdzniecība šo personu noziedzīgajām darbībām vai kuru rīcībā ir izmeklēšanā noderīga informācija, zvanot pa tālruņa numuru vai rakstot e-pastu: onap vp.

Valsts policija bija saņēmusi informāciju no kādas ārvalsts vēstniecības par to, ka vairāki Latgalē bāzēta konditorejas uzņēmuma darbinieki ir ziņojuši par piespiedu darbu.

policistu tirdzniecība

Reaģējot uz saņemto informāciju, šā gada aprīlī Valsts policijas Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldē tika uzsākts kriminālprocess pēc Policistu tirdzniecība Izmeklēšanas laikā tika noskaidrots, ka šajā Latgalē bāzētajā konditorejas uzņēmumā tikuši ilgstoši ekspluatēti vairāki trešo valstu policistu tirdzniecība, izmantojot viņu ievainojamības stāvokli, nemaksājot tiem algu par darbu pilnā apmērā un iedzenot viņus nesamērojami lielā parādu jūgā.

Strādniekiem atņemtas pases, pret viņiem pielietota fiziska vardarbība un draudēts ar izraidīšanu no valsts gadījumā, ja viņi neievēros visas noziedzīgā grupējuma izvirzītās prasības.

policistu tirdzniecība

Kopumā ir pārmeklēti 22 objekti un kratīšanu laikā izņemta skaidra nauda — apmēram   eiro, dārglietas, munīcija un citi priekšmeti, policistu tirdzniecība varētu būt lietisko pierādījumu nozīme kriminālprocesā. Tajā pašā datumā policisti aizturēja arī organizētās grupas trīs dalībniekus, vīriešus, kas tiek turēti aizdomās par minētajiem noziegumiem — Jāpiemin, ka grupas līderis ir pazīstams noziedzīgajā vidē Latgalē, tam ir plaši sakari arī politiskajās aprindās reģionā.

Minētā persona jau iepriekš bija nonākusi tiesībsargājošo institūciju redzeslokā par dažādiem noziegumiem — izvairīšanos no nodokļu nomaksas, vides piesārņošanu, noziedzīgiem nodarījumiem pret pārvaldības kārtību un citiem pārkāpumiem.

policistu tirdzniecība

Savukārt pārējie divi aizdomās turētie vīrieši iepriekš nebija nonākuši policijas redzeslokā. Grupas līderim tiesa ir piemērojusi drošības līdzekli apcietinājumu.

Policija atklājusi cilvēku tirdzniecību Zukula konditorejas uzņēmumā “Adugs”

Savukārt pārējiem grupas locekļiem tiesa piemēroja drošības līdzekli apcietinājums ar iespēju policistu tirdzniecība to ar drošības naudu. Valsts policija aicina atsaukties arī citus, kuri varētu būt kļuvuši par cilvēktirdzniecības upuriem, strādājot šo personu pakļautībā, kā arī tiek aicināti atsaukties iedzīvotāji, policistu tirdzniecība rīcībā varētu būt izmeklēšanā noderīga informācija!

policistu tirdzniecība

Sazināties ar policiju iespējams, zvanot pa tālruņa numuru vai rakstot e-pastu: onap vp. Šī informācija ir publisks paziņojums un neatspoguļo LV portāla viedokli. Par tās saturu atbild iesūtītājs.

policistu tirdzniecība

Publicēšanas noteikumi Labs saturs.