Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas bibliotēka - omitovo.com

Tirdzniecības bibliotēka, Imantas filiālbibliotēka

Saturs

  Abonētās un brīvpieejas datu bāzes IMF eLibrary Datubāze aptver pilnīgu Starptautiskā Valūtas fonda International Monetary Fund publikāciju apkopojumu tādās nozarēs kā ekonomika, ekonometrija, politika, starptautiskās attiecības, maksājumu bilances, kapitālu tirgi, enerģētika, pārvaldība, ārvalstu valūtas, ārvalstu investīcijas, globalizācija, starptautiskās organizācijas, starptautiskās likviditātes, starptautiskā tirdzniecība, darba tirgi, monetārā politika, tirdzniecības bibliotēka savienības, nabadzības samazināšana un tās atbalsts, reālie valūtas kursi, tarifi, tirdzniecības līgumi u.

  pārbaudītas programmas naudas pelnīšanai

  Tiešsaistes piekļuve pilna teksta publikācijām, kā arī SVF statistikas datubāzēm, šī informācija ir neaizstājama pasaules ekonomikas un politikas procesu izpētē un analīzē.

  Datubāze piedāvā visjaunākos pētījumus un pārskatus.

  ieguldi 100 internetā un nopelni

  Kolekcija rada pievienoto vērtību jūsu darbam, izmantojot SVF pārskatus un datus. SVF ir respektabla iestāde, kas sniedz būtisku informāciju par globālām ekonomikas norisēm.

  Дырка узкая, не пролезет .

  Kolekcija piedāvā gan populāru pieaugušo un jauniešu daiļliteratūru, gan plašu izglītojošu literatūras klāstu tādās jomās kā veselība un fitness, spēles, amatniecība, hobiji, medicīna, pavārmāksla, reliģija, atpūta un tirdzniecības bibliotēka, ģeogrāfija, tirdzniecība, tirdzniecības bibliotēka, ģimene, laulība, folklora, sociālā un sabiedrības labklājība, mājsaimniecība u. LNB Digitālās bibliotēkas kolekcijas Latvijas Nacionālās digitālās bibliotēkas mērķis ir nodrošināt Latvijas Nacionālās bibliotēkas un citu atmiņas institūciju krājumu digitalizāciju, padarot tos pieejamus internetā.

  biržas ar demo kontu