Mūsu veikals:

Tirdzniecības galds

Saturs

  Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce obligāta. Fotogrāfiju pārpublicēšana bez autoru un izpilddirekcijas atļaujas nav atļauta.

  tirdzniecības galds

  Informējam, ka publisko pasākumu laikā tiek fotografēts un filmēts. Pasākumu laikā uzņemtie foto un video materiāli tiks publicēti Izpilddirekcijas mājas lapā www.

  tirdzniecības galds

  Informējam, ka Jums ir tiesības iebilst pret savas fotogrāfijas izvietošanu šajā mājas lapā nosūtot elektronisko vēstuli uz e-pasta adresi: ia riga. Ieraksti un meklē Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes, tai skaitā sīkdatnes, kas nepieciešamas tīmekļa vietnes darbībai. Ņemot vērā, ka interneta vietne nedarbosies, ja sīkdatnes netiks izmantotas, šo sīkdatņu izmantošanai piekrišana netiek prasīta.

  tirdzniecības galds

  Papildus nepieciešamajām sīkdatnēm cookies šajā vietnē tiek izmantotas arī analītiskās sīkdatnes, kas tirdzniecības galds vietnes darbību un uzlabo tās darbību. Šīs mājaslapas pārzinis ir Rīgas Austrumu izpilddirekcija, e-pasta adrese: ia riga.

  tirdzniecības galds

  Lietojot šo mājaslapu, Jums ir iespēja pieņemt mājaslapas sīkdatņu izveidošanu un iespēja attiekties no mājaslapas sīkdatņu izveidošanas ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes. Papildus informācija par mājaslapas veidotajām sīkdatnēm apskatāma šeit.

  tirdzniecības galds