Tirdzniecības vadība 11

Tirdzniecības programmas. GNS programma vairumtirdzniecībai - NRdata POS

Saturs

  tirdzniecības programmas

  Lietojumprogrammas informācijas bāzē tiek reģistrētas gan jau veiktās saimnieciskās operācijas, gan  tās, kuras tiek tikai plānotas. Lietojumprogramma paredzēta jebkuriem tirdzniecības operāciju veidiem.

  • Uzņēmuma darbības mērķa rādītāju kontrole un analīze.
  • Opcijas teorētiskās cenas aprēķins
  • Ar vienkāršu un viegli saprotamu lietotāja interfeisu, tā ir vienkārši apgūstama un lietojama, bet tajā pašā laikā ar ļoti plašu funkciju klāstu, kā arī vienkārši modificējama Jūsu vēlmēm.
  • Tirdzniecības programma darbam pie kases
  • Jaunumi tirdzniecībā 2022
  • Programmas "1C:Uzņēmums" sastāvā iekļauts Konfigurātors, kas ļauj adoptēt sistēmu pie jebkādām sistēmas īpašībām konkrētā uzņēmuma: regulēt sistēmu uz dažāda veida uzskaitēm un realizēt jebkādu uzskaites metodoloģiju izveidot jaunus katalogus pēc pašizvēlētas struktūras koriģēt esošos un izveidot jaunus katalogus pēc pašizvēlētas struktūras, koriģēt esošos un izveidot nepieciešamus jaunus dokumentus ar izvēlēto struktūru koriģēt formas funkcijas un ārējo izskatu informācijas ievadīšanai mainīt dokumentu ekrāna un drukas formas izveidot jaunus žurnālus darbam ar dokumentiem un pēc brīvas izvēles sadalīt dokumentus žurnālos koriģēt formas un standartu atskaišu formēšanas algoritmus izveidot jebkādas papildus atskaites un tirdzniecības programmas apstrādāšanas procedūras aprakstīt sistēmas elementu funkcijas uz uzstādītas valodas.
  • Берусь отстоять первые четыре часа.

  Realizētas uzskaites funkcijas sākot no katalogu kārtošanas un pirmdokumentu tirdzniecības programmas līdz dažādu analītisko atskaišu iegūšanai. Programmā iespējams kārtot vadības uzskaiti tirdzniecības uzņēmumā kopumā.

  Holdinga struktūras uzņēmumam dokumenti var būt noformēti vairāku holdingā ietilpstošo organizāciju vārdā.

  tirdzniecības programmas

  Uzņēmuma vadītājam Uzņēmuma vadītājam no automatizācijas sistēmas ir nepieciešama reāla atdeve. Sistēma ir ātri ieviešama ekspluatācijā un sāk sniegt atdevi.

  Izmainoties uzņēmumā darbu organizācijas vai vadības mērogiem un pieejai, sistēmas pārveidošanai nav nepieciešami lieli izdevumi. Tas tirdzniecības programmas sasniegts ar biznesa procesu izveidi uz spēcīgas mūsdienu tehnoloģiskās platformas.

  Ieguvumi Vienkārša izmantošana Pateicoties vienkāršai un intuitīvi saprotamai saskarnei, iemācīties strādāt ar sistēmu var 30 minūšu laikā, tāpēc darbiniekam nav jābūt augstai datorprasmju kvalifikācijai. Programma ir pielāgota darbam gan ar skārienjūtīgu ekrānu, gan ar specializētām tastatūrām. Stabilitāte un uzticamība Tiek izmantota viena tirdzniecības programmas modernākajām datu bāzēm, kas spēj nodrošināt ātru un stabilu darbību pat tad, ja preču vienību skaits pārsniedz desmitiem tūkstošu, bet datu uzskaites vēsture ir vairākus gadus veca.

  Daudzi vadītāji novērtēs jaunos situācijas interaktīvās analīzes, interesējošo rādītāju detalizētu atšifrējumu saņemšanas līdzekļus. Tomēr, vēl svarīgāka ir regulāra vadības informācijas saņemšanas un analīzes iespēja.

  Pamatrādītāju nozīmes, problēmas, kur nepieciešama jūsu operatīvā iejaukšanās, menedžeru darba rezultātu salīdzināšana — šo atskaiti jūs varat aplūkot intranetā, saņemt pa elektronisko pastu komandējumā vai uzdot sekretārim to izdrukāt.

  Šādā tirdzniecības programmas, atrodoties jebkurā pasaules vietā, jūs zināsiet, kas notiek jūsu Interneta ieņēmumi bez ieguldījumiem, izņemot naudu jebkurā laika momentā, varēsiet pieņemt lēmumus un plānot turpmākās darbības, balstoties uz reālu informāciju.

  tirdzniecības programmas

  Vadītājiem un tirdzniecības apakšnodaļu speciālistiem Maksimāla uzmanība jaunajā lietojumprogrammā veltīta tam, lai nodrošinātu jūsu ikdienas darba efektivitāti. Plašas dokumentu sagatavošanas, preču cenu veidošanas un kustības vadīšanas, pasūtījumu pieņemšanas un to izpildes kontroles, noliktavas krājumu optimizācijas, preču apgrozījuma analīzes, iepirkumu un piegādes plānošanas iespējas padarīs programmu par jūsu uzticamu palīgu — jebkurā no jūsu atbildībā esošiem virzieniem vai iecirkņiem.

  Šī šodien plaši izmantojamā tirdzniecības un noliktavas uzskaites automatizācijas sistēma papildināta ar veselu virkni jaunu iespēju.

  tirdzniecības programmas

  Jūs iegūstat jaunu instrumentu, kurš palīdzēs atbrīvoties no rutinētā darba un pietuvināt uzskaiti reālā biznesa vajadzībām. Turklāt, mūsu kompānijas regulārais tirdzniecības programmas atbalsts ļaus vest uzskaiti atbilstoši spēkā esošai likumdošanai. Projektu risku samazināšana, iespēja piedāvāt pasūtītājiem konkurētspējīgu projektu un to izpildīt, iekļaujoties termiņos un tāmēs, - tas viss ļauj paaugstināt jūsu kompānijas reputāciju un biznesa rentabilitāti, paplašināt klientu loku un sadarbību ar tiem nostādīt industriālā līmenī.

  Vērtīga informācija :.

  Vairumtirdzniecībai vadības programma vairumtirdzniecībai GNS programma vairumtirdzniecībai, kas ļauj jūsu uzņēmumam veikt noliktavas uzskaiti, pārvaldīt programmu attālināti no jebkuras vietas, kur ir pieejams interneta savienojums, kā arī, izmantojot esošos GNS moduļus ātri un kvalitatīvi nodrošināt darbu. Programma, kas nodrošina preču, materiālu un pakalpojumu uzskaiti. Programma apstrādā vairākas noliktavas, veikalus, tirdzniecības punktus; īsteno saņemšanas, izdošanas, rezervēšanas, pārvietojuma un preču atgriešanas uzskaiti; veic inventarizāciju; tirdzniecības programmas dažādus preču- transportu pavadzīmju aktus, rēķinu un citu dokumentu veidlapas. Sistēma var modulēt ražošanu. Tiks saņemtas daudzveidīgas atskaites par preču atlikumu un tās kustību, kuras dos iespēju veikt preču kustības analīzi pēc to veidiem, noliktavu atlikumiem, piegādātājiem un pircējiem; saņemt dažāda veida reitingus un noformēt preču pasūtījumus.