LFB / Sākums / Sākums

Tradicionālās iespējas, Laidienu arhīvs

Saturs

  Information Šī projekta mērķis ir paaugstināt Latvijas nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanā darbojošos NVO kapacitāti, veicinot to aktīvu un efektīvu līdzdalību kultūras politikas un izglītības tradicionālās iespējas plānošanas un ieviešanas procesos, kā arī pilnveidot to spējas piesaistīt finansējumu nozares attīstībai un sabiedriskā labuma publisko pakalpojumu sniegšanā.

  Projekta gaitā ir paredzēts veikt detalizētu pētījumu par nozares stāvokli — resursiem, problēmām un iespējām, kā arī ārvalstu pieredzi realizējot valsts un NVO sadarbību. Ar pētījumu rezultātiem un valsts kultūrpolitikas veidošanas mehānismu tradicionālās iespējas visus valsts reģionus pārstāvošas mērķa grupas NVO; kopīgi izstrādāt rīcības plānu līdzdalībai nozares attīstībā, ko iespējams realizēt ar MK noslēgtā sadarbības Memoranda ietvaros Sniegt atbalstu mērķa grupas NVO finansējuma piesaistē, kā arī sagatavot nozares attīstībai nozīmīgu publisko pakalpojumu izstrādi.

  bināro opciju konsultantu konstruktors atsauksmes par bnomo binārajām opcijām

  Project results: Laikā no Tātad, lai ikviens Latvijā skolu beigušais tiktu vismaz vispārēji iepazīstināts ar latviešu muzikantu kultūras tradīciju, lai veicinātu un vairotu iespējas mūzikas skolās apgūt tradicionālo mūzikas instrumentu spēli, manieres un tradicionālās iespējas, lai veicinātu tradicionālās muzicēšanas kā pieprasīta kultūras produkta pieejamību, lai vairotu iespējas praktizēt tradicionālo muzicēšanu tradicionālās iespējas iestādēs.

  Lai meklētu sarežģījumu risināšanas modeļus, iepazītu attiecīgās nozares stāvokli ES dalībvalstīs, izzinātu Tradicionālās iespējas un valsts institūciju sadarbības pozitīvo pieredzi.

  īsās iespējas pozīcijas labots variants

  Izmantojot Pārdaugavas tautas mūzikas biedrības izveidoto instrumentu būves darbnīcu Krapē tika nodrošināta vairāku tautas instrumentu — cimboles, pogu cītaras un koka stabules — prototipu izstrāde.

  Šajos semināros NVO pārstāvji un tradicionālās muzicēšanas kultūras izzināšanā, attīstībā un pilnveidošanā iesaistīto un ieinteresēto citu nozaru pārstāvji, kā arī citas valsts kultūrpolitikas iespējās un aktualitātēsun interešu izglītībā ieinteresētās personas tika iepazīstinātas ar plānoto pētījumu rezultātiem un kopīgi izstrādāts rīcības plāns tālākai aktīvai NVO līdzdalībai nozares attīstībā.

  Plāna realizācijai tika noslēgts sadarbības Memorandu ar Ministru kabinetu.

  bināro opciju adrese ieņēmumi opcijās

  Project finish date: